Pazar , Ekim 2 2022
Anasayfa / Anasayfa / Şahiner’den DTO Ziyareti

Şahiner’den DTO Ziyareti

 

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Fethiye Şubesini ziyaret etti. Kaymakamı ziyaretinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya da eşlik etti. Ziyarette DTO Başkanı Şaban Arıkan, DTO Meclis Başkanı Murat Öner​, Başkan Yardımcısı Yılmaz Yalçın​​, meclis üyesi Mehmet Selçuk yer aldı.

Kaymakam Şahiner ziyarette yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Dört tarafı denizlerle çevrili ülkemizin en nadide ilçelerinden bir tanesi olan Fethiye’de göreve başladık. Göreve başladığımız ilk günde bizleri ziyaret eden DTO) Fethiye Şubesi Başkanı ve yönetim üyeleri tecrübeleriyle bizleri aydınlattılar, Fethiye ile ilgili bilgiler verdi. Bizde o gün bu gündür Fethiye’yi, Fethiye’nin denizini öğrenmeye çalışıyoruz ve sürekli istişare halindeyiz. Bundan sonraki süreçte de Fethiye Kaymakamlığı olarak kamu kurum ve kuruluşlarımızla beraber Sahil Güvenlik, Liman Başkanlığımızla beraber DTO Başkanı ve yönetimiyle çalışmak istiyoruz. Onların desteğini ve ilgisini bekliyoruz. Fethiye ve bölgemiz hepimizin. Hepimiz aynı gemideyiz. Geminin en ufak su alması herkesi etkiliyor. Özellikle turizm şehir olan Fethiye’mizde aksaklıklar olursa beraber düzeltmek için desteklerini bekliyoruz” diye konuştu.

About egegazetesi

Check Also

BAŞKAN OTGÖZ PARKE TAŞI DÖŞEDİ

Seydikemer Belediyesi’nin Ceylan Mahallesinde devam eden parke çalışmalarını yerinde inceleyen Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e …