Pazartesi , Mayıs 20 2024

41 Muhtarla Bir Araya Geldi

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, 41 mahalle muhtarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Başözü, “Bugün muhtar arkadaşlarımızla kaynaşma kahvaltısında bir araya geldik. Başkanımızla geçen 5 yıl içinde çok güzel hizmetler yaptık. Gelecek süreçte de yeni muhtar arkadaşlarımızla birlikte yine çalışmaya devam edeceğiz. Bugün de bizi yalnız bırakmadılar. Fethiye’mize güzel hizmetler yapılması dileğiyle, herkese başarılar dilerim” dedi.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ise, “Tüm muhtarlarımıza önümüzdeki süreç için başarılar diliyorum. Aramıza yeni katılan 15 yeni muhtarımızla birlikte çalışacağız. Endişeye mahal yok. Daha önce nasıl Büyükşehir Belediyesi ve devletin ilgili kurumlarıyla çalıştıysak, yine Fethiye’mize hizmetler yapacağız. Ahmet Aras başkanımla güzel projelere imza atacağız. Dünyaca ünlü The Times gazetesi, en iyi 10 tatil yeri arasında ikinci sırada Fethiye’yi göstermişti. Bizim hedefimiz birincilik. Muhtarlarımızla işbirliği yaparak, Fethiye’mizin sorunlarını çözmeye, güzel projeler yapmaya devam edeceğiz” dedi.

About egegazetesi

Check Also

“Çok Güzel Bir Proje Yapacağız”

Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında bulunan Değirmenbaşı Konaklamasız Orman Parkı’nın işletme ihalesi gerçekleştirildi ve …