Perşembe , Aralık 1 2022

Efsane Başkan Oğlunu Evlendirdi

Fethiye’de 20 yıl Fethiye Belediye Başkanlığı yapan Behçet Saatcı, büyük oğlunu yine unutulamayacak güzellikte bir düğün ile evlendirdi. Saatcı ve eşinin dünürleri ile birlikte saatlerce ayakta konukları karşıladığı düğün töreni, Kovid-19 tedbirleri kapsamında yapıldı.

Korona Virüs nedeniyle açık havada olması ön görülen Bahar Beach By Gülizce öncülüğünde gerçekleşen düğün törenine yoğun ilgi oldu. Eski Fehiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’nın oğlu Ahmet  Saatcı ile Özcan Aybek’in kızı Avukat Cansu Aybek’in düğün töreninde renkli görüntülerle gerçekleşti. Dacetlilerin ateşi ölçülüp, isimleri yazılarak; sosyal mesafe kuralına uygun bir şekilde düğün alanına alındı. İclal-Özcan Aybek ve Nesrin-Behçet Saatcı çiftleri konukları girişte karşılarken; Saatcı davetlilerle yumruk ve dirsekle temas edip, selamlaştı. Takı töreninin yapılmadığı gecede konuklar takılarını çeyiz sandıklarının içine attılar.

Düğün törenine Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, 21-22-25 ve 26. Dönem Muğla Milletvekili Hasan Özyer, Eski Bakanlardan Mehmet Ağar’ın oğlu Tolga Ağar, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, FTSO Başkanı Osman Çıralı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, Beşkaza Kültür ve Dayanışma Platformu Başkanı Devrim Karakuş, Gelecek Partisi Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Selahattin Kayaman’ın yanı sıra Fethiye ve Muğla’dan siyaset ve iş dünyasından çok sayıda katılım olduğu görüldü. Sahnede gerçekleşen nikahı Fethiye Belediyesi Evlendirme Memuru Fatma Durgut gerçekleştirdi.  Nikahın kıyılmasının ardından beyaz balonlar gökyüzüne bırakılırken; çift için iki beyaz güvercin de uçurduğu gözlerden kaçmadı.

Nikahın ardından piste gelen damat Ahmet Saatcı, Beşkaza ve Kerimoğlu zeybeği oynarken; gelin Cansu Aybek ve yüzlerce kişi bu oyuna alkış tuttu. Daha sonra birlikte oyunlar oynayan çifte arkadaşları ve davetliler de eşlik etti. Fethiye’nin tanınan ses sanatçısı Paşa davetlileri seslendirdiği şarkılar ile eğlendirdi.  Yemekli gerçekleşen düğün töreni, Kovid-19 tedbirleri kapsamında zamanında bitirildi. Ege Gazetesi ve Haber Kanalı olarak Ahmet ve Cansu çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

About egegazetesi

Check Also

DP FETHİYE YOĞUN KATILIM İLE AÇILDI

Demokrat Parti(DP) Fethiye ilçe başkanlığı binası DP Genel Başkanı Gültekin Uysal ve Genel başkan Yardımcısı …