Perşembe , Şubat 2 2023

Sarıhan “Hedefimiz Fethiye Belediyesi”

 

AK Parti Fethiye İlçe başkanı Kadir Sarıhan, yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldiği kahvaltılı toplantıda  “Fethiye’deki çalışmalarımızı bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da yeni ekip çalışma arkadaşlarımızla birlikte arttırarak devam ettireceğiz” diyerek, “Hedefimiz Fethiye’yi 2019 Mart seçimlerinde iktidara bağlamak” dedi.

24 Aralık Pazar günü yapılan AK Parti Fethiye İlçe Kongresinde delegenin tekrar güvenoyunu kazarak tekrar ilçe başkanı seçilen Kadir Sarıhan, kadrosundaki yönetim kurulu üyeleri ile Exelance Otel de kahvaltılı toplantıda bir araya gelerek, seçim sürecini geride bıraktıklarını ve 2019 Mart seçimlerini kazanıp Fethiye Belediyesi Ak belediyecilik ile tanıştıracaklarını söyledi.

Yönetim kurulunda yeni görev alan arkadaşlarımız ile çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başladık diyen AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan, “24 Aralık’ta kongremizi gerçekleştirdikten sonra yeniden ve yenilenerek yolumuza devam ederken, bir önceki görev arkadaşlarımızla birlikte kahvaltı düzenlemiştik ve hep bir arada olduğumuzu sergilemiştik. Şimdi de yeni yönetim kurulu arkadaşlarımızla bir araya gelip sohbet ediyoruz.  Yeni yönetim kurulu arkadaşlarımızla çalışmalarımıza başladık. Kongreden sonra aramıza katılan arkadaşlarımıza bu yeni yolda başarılar dilemek için küçük bir hatıra olsun diye sertifika bastırmıştık. Bu sertifikaları kendilerine takdim ettik. Katılımlarınız için sizlere ve arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Fethiye’de 151 bin kişilik bir nüfusa sahip bir ilçe olmasına rağmen, Türkiye’de 970 ilçeden bir tanesi olmamıza rağmen birçok ilçeden daha büyük, bazı illerden büyük hem coğrafyaya hem nüfusa sahibiz. Çok aktif ve dinamik bir sosyal yaşam var. Bizde bu yaşam içerisinde hemşehirlerimizle birlikte bu faaliyetlerimizi yürütüyoruz” diye konuştu.

10 Şubat Cumartesi günü Muğla’da yapılacak olan il kongresine Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılacağını ifade eden Sarıhan, “AK Parti İktidarının 16-17 yıllık çalışma süreci içerisinde her daim milletin birlik ve beraberliğini sağlamak üzere teşkilatlarımızla birlikte güç alarak çalışmalar yapmaktayız. AK Parti İktidarı olarak 16 yıl içerisinde birçok ilkleri gerçekleştirdik. Teşkilatlanma yapısında 970 ilçemizin hemen hemen tamamına yakını kongrelerimizi bitirdik, bir kısmı kaldı. 10 Şubat’ta Başbakanımız Binali Yıldırım’ın katılımıyla Muğla’da il kongremizi gerçekleştireceğiz. İl Kongresinde Sayın Kadem Mete yollarına devam etmek için hazırlıklarına devam ediyor. Biz Fethiye olarak istikrardan ve devamlılıktan yanayız. İnşallah gereği de yapılacaktır. Fethiye’deki çalışmalarımızın bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da ekip çalışma arkadaşlarımızla birlikte arttırarak devam ettireceğiz. Hedefimiz: Malum müsabakaların sonucu golsüz olmaz. AK Parti olarak bugüne kadar Türkiye’de iyi şeyler başardık. Ama Fethiye’yi 2019 Mart seçimlerinde iktidara bağlamak istiyoruz. Takımımızın hedefi, amacı çalışmalarımızın başlangıcı olan kongre itibariyle de bunu işaret etmekte. İnşallah bunu başaracağımızdan bir şüphem yok” dedi.

About egegazetesi

Check Also

AKILLI SAAT SATIN ALINACAKTIR

Yatırım İzleme Müdürlüğü Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlıkları Muğla Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı’nca Sevdiklerimiz …