Cuma , Haziran 21 2024

Kaymakam Şahiner’den İadei Ziyaret

Fethiye Kaymakamı Muammer Şahiner Fethiye Gazeteciler Derneği üyelerine iadei ziyarette bulundu. Sohbet havasında geçen ziyarette Kaymakam Şahiner Fethiye ile ilgili bazı anılarını anlattı.

Fethiye Gazeteciler Derneği Başkanı Mesut Bölük ziyaretten dolayı Kaymakam Muammer Şahiner’e teşekkür etti. Bölük, “Aslında sık sık ziyaretlerde bulunmak isteriz. Ancak Türkiye’nin ve ilçemizin içinde bulunduğu durumlardan dolayı ziyaret edemiyoruz” dedi.

Fethiye’de Kurum ve Kuruluşlarla sürekli irtibat içinde olduklarını beyan eden Bölük; “Halkımıza doğru ve gerçek bilgiler aktarabilmek için yetkili mercilerle ilişkilerimizi iyi tutuyoruz” diyerek, ziyaretlerinden dolayı Kaymakam Şahiner’e teşekkür etti.

Fethiye Kaymakamı Muammer Şahin ise sohbet ziyaretinde ilçede yaşanan bazı olaylar konusunda bilgiler verdi. Kaymakam Şahiner; “Geldiğim günden bu yana Fethiye’de gazeteci arkadaşlar ile iyi diyaloglar içinde olduk. Bundan sonra da aynı olacak. Geldiğimde sizler ziyaret ettiniz ama ben biraz geciktim. Malum kamu işleri” dedi.

About egegazetesi

Check Also

TURMEPA Fethiye Kıyı ve Deniz Merkezi Bölgenin Deniz Eğitim Üssü Olmaya Devam Ediyor

DenizTemiz Derneği/ TURMEPA’nın Fethiye’ye 2006 yılında kazandırdığı Kıyı ve Deniz Merkezi, Fethiye Belediyesi iş birliğiyle …