Perşembe , Mayıs 23 2024

 Demir, Bu Kez Yumurta Dağıttı

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı tarafından,  Fethiye’nin çeşitli mahallelerinde ihtiyaç sahibi ailelere yumurta dağıtımı başlandı. Mehmet Demir, önümüzdeki hafta da et ve kıyma dağıtacaklarını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanlığına seçilmesinin ardından yaptığı çalışmalar ve hizmetleri ile adından sıkça bahsettiren Mehmet Demir, patates soğan dağıtımının ardından yumurta dağıtımına başladı. Hayırsever vatandaşların yardımı ile temin ettiği 21 Bin yumurtayı ihtiyaç sahibi ailelere kendi elleri ile tek tek dağıtan Demir, önümüzdeki hafta da et ve kıyma dağıtacaklarını söyledi.

Amaçlarının Fethiye halkına hizmet olduğunu belirten başkan Demir, “Öncelikle bizlere ulaşarak dağıttığımız ürünlerin teminini oluşturan hayırsever vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Yapmış olduğumuz hizmetlerin hepsi onların sayesinde oluyor. Bugün itibari ile Fethiye’mizin değişik mahallelerinde 21 Bin yumurta dağıtımı yapıyoruz. Her eve 15 yumurtadan oluşan birer paket bırakıyoruz. Pandemi nedeni ile tüm ülkede olduğu gibi ilçemizde de ihtiyaç sahibi ailelerin sayısı epey çoğaldı. Bizde bu kapsamda yaklaşık 3 Bin 100 ailemizin kapısını çalarak 21 Bin yumurta bırakacağız” dedi.

Fethiye’de binlerce eve etin Kurban Bayramından Kurban Bayramına girdiğini de belirten  CHP’li Demir, “Yumurta dağıtımımızın ardından önümüzdeki hafta itibari ile kırmızı et ve kıyma dağıtımına başlayacağız. Yine ihtiyaç sahibi ailelerimize her eve birer kilo kırmızı et ve kıyma dağıtımını yapacağız. Malum olduğu üzere kırmızı etin kilogram satışı ortada ve bizde hayırseverlerimizin yardımı ile bu konuda da çalışma yapacağız” iye konuştu.

About egegazetesi

Check Also

“Çok Güzel Bir Proje Yapacağız”

Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında bulunan Değirmenbaşı Konaklamasız Orman Parkı’nın işletme ihalesi gerçekleştirildi ve …