Pazar , Haziran 23 2024

Fethiye’deki sivil toplum kuruluş temsilcileri, Kaymakam Ekrem Çalık’a veda ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Ekrem Çalık, kendisine veda etmeye gelen Fethiye TÜRSAB Batı Akdeniz Bölgesel Yürütme Kurulu başkanı Süleyman Kaya ile başkan yardımcısı Barış Kaya, Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Mümtaz Kökten, İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye şube başkanı Şaban Arıkan, Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Taşar ile Fethiye Turizm Danışma Bürosu Müdürü Güler Uymaz’ı makamında ağırladı.

Ziyarette sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Kaymakam Çalık’a yaptığı çalışmalarından dolayı teşekkür ederken duygusal anlarda yaşandı. Fethiye TÜRSAB Batı Akdeniz Bölgesel Yürütme Kurulu başkanı Süleyman Kaya, Kaymakam Çalık’a yaptığı çalışmalar nedeniyle teşekkür plaketi sundu.

Veda ziyareti ile ilgili TÜRSAB Batı Akdeniz Yönetme Kurulu Başkanı Süleyman Kaya: “5 yıldır beraber çalıştığımız Kaymakam Ekrem Çalık’a veda etmek için geldik. Burada Fethiye’deki sivil toplum kuruluşları ve turizm komisyonları adına uğurluyoruz.  Kaymakamımıza yeni görev yerinde başarılar diliyoruz” dedi.

Kaymakam Ekrem Çalık; “Çalıştığımız yerlerde hemşeri oluyoruz ama bizim görev gereği belli süreler içinde nakil durumumuz oluyor. Fethiye Türkiye’nin en güzel coğrafyası ama Türkiye’nin her yeri bir cennet. Ülkemizin neresi olursa olsun biz göreve gitmeye hazır vaziyetteyiz. Fethiye’de 5 yıl çalıştık. Birlikte çalıştığımız arkadaşlarımın gösterdiği teveccühe teşekkür ediyorum. Özellikle Fethiye halkının göstermiş olduğu sevgi ve teveccüh beni en çok motive eden olay oldu. Çalışma ekibimiz profesyoneldi o yüzden çok sıkıntı çekmedik. İnşallah Fethiye hak ettiği yere gelir çünkü Allah her türlü güzelliği vermiş. Bu Fethiye halkına gelir olarak geri döner. Ben artık Fethiyeli birisi olarak ayrılacağım. Fethiye Kaymakamı sıfatını bırakıp Fethiyeli Ekrem Çalık oluyoruz. Daha sonra mutlaka tatile geleceğim” diye konuştu.

About egegazetesi

Check Also

TURMEPA Fethiye Kıyı ve Deniz Merkezi Bölgenin Deniz Eğitim Üssü Olmaya Devam Ediyor

DenizTemiz Derneği/ TURMEPA’nın Fethiye’ye 2006 yılında kazandırdığı Kıyı ve Deniz Merkezi, Fethiye Belediyesi iş birliğiyle …