Cuma , Aralık 2 2022

Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği Toplantısı Gerçekleşti

Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği’nin Çalış Plajı’ndaki sarı kırmızı kafede düzenlenen toplantısında divan üyesi Süleyman Birben, kongre üyesi Turgay Kazancı, Turgay Aksüt ve Cihat Aksun ile birlikte katıldı. Sarı kırmızılı dernek üyelerinin yoğun katılım gösterdiği toplantının açılışında konuşan Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Emrecan Arıkan; ”Galatasaray’ın geçmişinden bugüne taraftarlarımızı bilgilendirmek için bir araya gelmekle ekonomik sıkıntılarını tüm sarı kırmızılılar ile birlikte çözmek zorundayız. Taraftarlar olarak elimizi taşın altına koyacağız” ifadelerini kullandı.

Dernek üyelerinin sorularına başta Cengiz Özyalçın olmak üzere Süleyman Birben, Turgay Kazancı, Turgay Aksüt ve Cihat Aksun açık açık cevaplar verirlerken; futbolculuk hayatlarındaki unutulamayan anılarını da anlattılar. Galatasaray’ın 2. Başkanı Cengiz Özyalçın ve beraberindekilere ilgi yoğun olurken, dernek üyeleri bol bol fotoğraf da çektirdiler.

Galatasaray 2. Başkanı Cengiz Özyalçın, Fethiye Taraftarlar Derneği’nin Türkiye’deki bir kaç faal dernekten başta geleni olduğunu belirterek; ”Pırıl pırıl gerçek Galatasaraylılar bir özlem içindeler. Burada onlara Galatasaray’ın geçmişine ve ileride yapacağımız ekonomik zorluklar ile mücadeleyi anlatacağım” dedi.
Özyalçın, Galatasaray’ın bu yıl hedefinde iyi bir sonuç almak olduğunu belirterek; ”Allah isterse bu sene iyi bir sonuç almak hedefimiz. Geçen sene ve ileriki sene taraftarlarımızı çok üzdük. Bunun farkındayız. Bizim genel kurulumuz ekonomik sorunları halletme görevini bize verdi. Bunun için çalışıyoruz. Biz öncelikle taraftarlarımıza bugüne kadar sabrettikleri için teşekkür ediyoruz. Taraftarlarımızı üzdük. Ama bugün bir mutluluk içinde inşallah, önümüzdeki haftalarda 9, 10, 11 ve 12. hafta maçları çok önemli. Bu maçları yüz akı ile kazanırsak, devreyi istediğimiz gibi herkesin kıvanç duyacağı şekilde kapatırız. Ligin sonunda da gülen taraf oluruz” dedi.
Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Emrecan Arıkan da ”Dünden bugüne Galatasaray konulu söyleşimize katılan Cengiz Özyalçın ve beraberindeki heyet, dernek üyelerimizi bilgilendirecekler. Bu toplantıyı düzenlemekten kıvanç duyuyorum” dedi.

About egegazetesi

Check Also

BANU AVAR “YENİ DÜNYA DÜZENİNİ” ANLATTI Fethiye Yerel Tohumlar Derneği, Fethiye Ziraat Odası ve Fethiye …