Pazartesi , Temmuz 22 2024

ŞEHİT YÜZBAŞI ÖZGÜR ÖZEKİN İÇİN MEVLİT OKUNDU

Hakkâri Dağlıca ’da Şehit düşen Piyade Yüzbaşı Özgür Özekin için 1. Yılında ismini taşıyan okulda mevlit okutuldu.

Mevlit’e Muğla Valisi Esengül Civelek, Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şehiner, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Fethiye Cumhuiyet Başsavcısı Kurce Eker, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Yapalıal, Deniz Limanları Şube Müdürü Ömer Zeren, Askerlik Şubesi Başkanı Yüzbaşı Sedat Karabay, Akparti İlçe Başkanı Kadir Sarıhan, daire amirleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Şehit annesi Aliye Özekin, evladının aralarından ayrılışının 1. yıl dönümünde kendilerini yalnız bırakmayan konuklara teşekkür etti.

Muğla valisi Esengül Civelek yemekte Şehit annesi Aliye Özekin ile bir süre sohbet etti.

Civelek”  Size ve ailenize sabırlar diliyorum. Şehidimizin ebediyete intikalinin 1. Yıldönümünde mevlid-i şerifi ve ikramlarınızı Cenab-ı Hak kabul eylesin. Şehit Yüzbaşımız Özgür Özekin ile birlikte Vatan uğruna Bayrak uğruna ülkemizin bölünmez birliği adına canlarını feda eden tüm şehitlerimize, ebediyete intikal eden gazilerimize ve başta Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşları olmak üzere saygıyla anıyorum. Ayrıca Özekin ailesine sabırlar diliyorum. Tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun mekanları cennet olsun diye konuştu.

About egegazetesi

Check Also

METE VE OTGÖZ, “STATLARI MODERNİZE EDİYORUZ”

AK Parti Muğla Milletvekilleri Kadem Mete ve Yakup Otgöz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın …