Çarşamba , Mayıs 29 2024

Konser Etkinliğiyle Sürdü

Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi 16. Yıl kuruluş etkinlikleri, düzenlenen konser ile devam etti. Yoğun katılımın olduğu konserde Gonca Oğuzhan, Mustafa Selçukoğlu ve Ali Tunç sahne aldılar.

Birbirinden güzel şarkıların ve türkülerin seslendirildiği program Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi Salonu’nda gerçekleştirildi. İlginin yoğun olduğu konserde sahneye ilk olarak Gonca Oğuzhan sahneye çıktı. Söylediği birbirinden güzel şarkılar ile dinleyenleri coşturan Gonca Oğuzhan’ın ardından Mustafa Selçukoğlu sahne aldı. Kendi özgü tarzı ve sahne performansı ile alkış alan Mustafa Selçukoğlu, söylediği şarkı ve türkülerle geceye renk kattı.

Son olarak sahneye çıkan Ali Tunç söylediği türkülerle bol bol alkış aldı. Fethiye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Halime Ok, tüm katılımcılara teşekkür ederken, sahne alan sanatçılara çiçek takdim etti. Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi 16. yıl etkinlikleri hafta boyunca çeşitli konser, sergi ve diğer organizasyonlar ile kutlanmaya devam edecek.

About egegazetesi

Check Also

Seydikemer “Bi Dünya Çocuk” İle Şenlenecek

İlçemiz Seydikemer Esnaflarından Murat YAYA’nın kardeşinin açmış olduğu “ Özel Seydikemer Bi Dünya Çocuk Kreş …