Cuma , Haziran 21 2024

“Hizmetlerin Devamı İçin”

Başkan Otgöz” Biz Bu Yola Cumhurbaşkanımıza ve Sizlere Güvenerek Çıktık. Bu Dönem Daha Çok Çalışacağız. Seydikemer’e Hizmetleri Bir Bir Yapacağız. Sizlerin Hizmetkarı Olacağız” dedi. Seydikemer’de temelleri atılan ve açılışları yapılan hizmetler bundan sonra yapılacak hizmetlerinde göstergesidir. İktidar partisinin belediyesinin olduğu ilçede hizmetler her geçen gün artarak devam eder diyen vatandaşlar; Seydikemer’de ”Yaparsa Ak Parti Yapar” diyoruz ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada belediyemize partimize sahip çıkarak seçimden zafer elde edeceğiz, dediler.

Seydikemer’in yeni ilçe olduğunu, gelişmesi ve kalkınması için muhakkak iktidar partisinin gücünü desteğini alması gerektiğini ifade eden vatandaşlar, Yakup Başkanımızla İktidarı tekrar buluşturup bugüne kadar hizmetlerin devamını almak istiyoruz. Seydikemer de yapımı tamamlanan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunun açılışı yapıldı. 25 bin metrekarelik bir alan üzerine inşa edilen, 17 derslikten oluşan ve 9 milyon lira harcanan Seydikemer Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu açıldığında Seydikemerin ekonomik hayatına önemli katkılar sağlayacaktır. Yüksekokulun açılma sürecinde Seydikemer Belediyesinin ve Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün emekleri göz ardı edilemez. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları sonrasında YİKOB tarafından yapılacak olan Seydikemer Hükümet Konağı ve Belediye Hizmet binalarının temel atma törenleri de yapıldı. İnşallah 18 Mart 2020’de vatandaşlarımızla birlikte bunların açılışlarını da yapacağız. DSİ Bölge Müdürlüğü tarafından Esen Çayının Islahı çalışmaları kapsamında yapılan ve ilçemizdeki Menekşe ve Cumhuriyet Mahallelerini bir birine bağlan köprünün açılışı da yapıldı. Kayadibi mahallesinde il sağlık müdürlüğü, Seydikemer Belediyesinin katkıları ve Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün de gayretleriyle yapılan Sağlık Ocağı açılışı yapıldı. Seydikemer’de bu hizmetlerin devamı için Ak Parti diyoruz, dediler.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ise açılış ve temel atma törenlerinde konuşarak ” Geleceğimizi oluşturacak olan gençlerimize daha iyi imkanlarda eğitim ve öğretim sağlamak adına ilçemize yeni yapılan 4 Yıllık Modern Üniversite binamızın açılışını gerçekleştirdik. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Vatandaşlarımıza daha iyi imkanlarda hizmet sağlayacağımız Belediye Hizmet binamızın ve Hükümet konağımızın ilçemizde yükselecek olan inşaatlarının temellerini de attık. Seydikemer’imize Hayırlı Uğurlu olsun. Menekşe ve Cumhuriyet Mahallemizi birbirine bağlayan ve ilçe merkezimizdeki trafiği rahatlatacak olan merkez köprümüzün açılışını gerçekleştirdik. Gizleyeceğimiz hiç bir şey yok. Tevazu, Samimiyet ve Gayretle Gönül köprüleri kurmaya devam edeceğiz, dedi.

About egegazetesi

Check Also

TURMEPA Fethiye Kıyı ve Deniz Merkezi Bölgenin Deniz Eğitim Üssü Olmaya Devam Ediyor

DenizTemiz Derneği/ TURMEPA’nın Fethiye’ye 2006 yılında kazandırdığı Kıyı ve Deniz Merkezi, Fethiye Belediyesi iş birliğiyle …