Çarşamba , Mayıs 29 2024

CHP’li Başkan, “Önce Üretim” Dedi

Gençleri de yanına alarak soluğu  kirazıyla ülkeye nam salmış  ünlü Nif mahallesine gitti ve dalından topladıkları tonlarca kirazı halka dağıtılıyor.

“KIRMIZI ELMASI GENÇLERE TOPLATI”

“Bu ülke kaderine terk edilemez. Türkiye çok güçlü bir ülke. Dünyayı beseleyebilecek potansiyele sahip” diyen Muğla’nın CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, gençleri de yanına alarak kiraz festivali ile ünlü Nif mahallesine giderek tonlarca kirazı dalından toplayarak halka dağıtıyor.

CHP Fethiye İlçe Başkanlığı, Fethiye’nin dünyaca ünlü Nif kirazı’nın tanıtımı ve dalından toplama seferberliği başlattı.

CHP İlçe Başkanı Mehmet Demir ile CHP’li gençler, tonlarca kirazı bahçelerden toplayarak halka dağıtıyor.

“BİRLİK VE BERABERLİK GENÇLİKLE GÜZELLEŞECEK”

“Gelecek gençlik ile güzelleşecek” diyen CHP’li Başkan Mehmet Demir, “Nif mahallemizde gençlerimiz ve yönetimimiz olarak kiraz toplama etkinliği yaptık. Tamamen ücretsiz. İhtiyacı olan tüm evlere dağıtacağız. Toplamda 1 ton topluyoruz ve bu hafta boyunca bir kaç bahçe daha toplayacağız. Biz çok güzel bir ekibiz.” şeklinde konuştu.

“ÇİFTÇİLERİMİZ İÇİN YENİ PROJELER VAR”

Tarım alanında çalışmalarına üretim olarak ağırlık vereceklerini dile getiren Mehmet Demir, “Çiftçilerimizin de yüzünü güldürecek projeler hazırlıyoruz” dedi.

CHP Fethiye İlçe Teşkilatı, Başkanlığa Mehmet Demir’in seçilmesinin ardından değişik etkinlikler yaparak; dikkat çekmeyi sürdürüyor. Başkan Demir ve yönetim kurulu ilk olarak parti ilçe binasını herkesin ulaşabileceği bir binaya taşırken; pandemi döneminde maske ve eldivenin yanı sıra 23 Nisan ve 19 Mayıs’ta Türk Bayrağı dağıtmıştı. Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlara 2 bine yakın gıda kolisi dağıtırken, 3 ayrı marketin veresiye defterlerini satın alarak dikkat çekmişti.

Salgın sürecinde sokağa çıkma kısıtlamalarında 65 yaş ve üstü vatandaşlar için berber temin edip, tıraş olmalarını sağlarken; geçtiğimiz günlerde de 11 caminin dış cephe boya ve tadilat işlemlerini gerçekleştirmeye başladı. Fethiye’nin Nif Mahallesi’nden bir hayırseverin kiraz bahçesindeki kirazları Gençlik Kolları ile toplayan İlçe Başkanı Mehmet Demir ve yönetim kurulu üyeleri bu kirazları, Fethiye’deki ihtiyaç sahibi vatandaşlara ev ev dağıttı. İlçe Başkanı Mehmet Demir, Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Çoban ve 20 kişilik ekip; Nif Mahallesi’nde bir hayırseverin kiraz bahçesinden bir tonu aşkın kiraz topladı. Kasalarla toplanan kirazlar, parti ilçe binasında paketlenip; yine Gençlik Kolları üyeleri tarafından daha önce belirlenen ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerine gönderildi. Pazarda kilosu yaklaşık 10 TL olan kiraz, gençlik kolları üyeleri tarafından ev ev dağıtıldı.

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir yaptığı açıklamada, “Etkinliklerimizi Nif’ten bir hayırseverimizin kiraz bahçesinden topladığımız kirazları, ihtiyaç sahiplerine dağıtarak sürdürdük. Hayırseverimize teşekkür ediyoruz. CHP Fethiye Gençlik Kollarımızla birlikte toplanan kirazları, ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık” ifadelerini kullandı.

About egegazetesi

Check Also

Seydikemer “Bi Dünya Çocuk” İle Şenlenecek

İlçemiz Seydikemer Esnaflarından Murat YAYA’nın kardeşinin açmış olduğu “ Özel Seydikemer Bi Dünya Çocuk Kreş …