Çarşamba , Haziran 19 2024

SİNAN AKÇIL ÖLÜDENİZ’İ SALLADI

CHP’li Hayrabolu Belediyesi tarafından 10 Ağustos da vereceği konseri iptal edilen ve Türkiye’de çok sayıda belediye başkanı ve hayranlarından destek alan Sinan Akçil, Fethiye’nin Ölüdeniz Mahallesi’ndeki konserinde hayranlarına unutamayacakları bir gün yaşattı. Yerli ve yabancı turistlerin de yoğun ilgi gösterdiği konserde, “Başka Şansın Yok, Tabi Tabi, Şarttır,1001 Gece ve İyi Değilim” gibi şarkıları ile adeta Ölüdeniz’i sallayan ünlü sanatçı hayranlarının istek şarkılarını da seslendirdi. Yaklaşık iki saat süren sahne performansında Akçıl’a iki dansçı da eşlik etti. Sanatçı Ölüdeniz’i çok sevdiğini söyleyerek, “Böylesine cennet bir köşede siz hayranlarımla buluşmaktan çok keyif aldım” dedi.

Konsere yetişebilmek için özel bir helikopter ile geldiğini de söyleyen Sinan Akçıl, Hayrabolu Belediyesi tarafından konserinin iptal edilmesi ile ilgili olarak da, “Daha önce açıklamalarda bulunmuştum. Türkiye’de çok sayıda belediye başkanı ve hayranlarım destek verdi. Onlara teşekkür ediyorum. Nereden teklif gelirse oraya koşa koşa giderim. Çünkü ben sanatçıyım” dedi.

About egegazetesi

Check Also

TURMEPA Fethiye Kıyı ve Deniz Merkezi Bölgenin Deniz Eğitim Üssü Olmaya Devam Ediyor

DenizTemiz Derneği/ TURMEPA’nın Fethiye’ye 2006 yılında kazandırdığı Kıyı ve Deniz Merkezi, Fethiye Belediyesi iş birliğiyle …