Perşembe , Şubat 2 2023

Başkan Saatcı, “Fen Lisesi Bizleri Gururlandırıyor”

Fethiye Belediyesi Fen Lisesi Okul Müdürlüğü görevine atanan Ramazan Sertkaya ve Okul Aile Birliği Başkanı Mehmet Aykul, okul yönetimiyle birlikte Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya ziyaret gerçekleştirdi. Fen Lisesi’nin almış olduğu başarılardan dolayı büyük keyif aldığını ifade eden Başkan Saatcı, “Fen Lisesi ile hem Fethiye’den beyin göçünü engelledik hem de öğrencilerimiz üstün başarılar alıyor” dedi.

Samimi ortamda geçen ziyarette okulun yeni yönetimine başarılar dileyen Başkan Saatcı, “Belediye Başkanlığının bazı güzellikleri var. Yapmış olduğunuz eserlerde yürüyorsunuz. Yol, kaldırım, park bahçe, şimdi elimizden gitse de alt yapı. Fen Lisesi, İşletme Fakültesi’nin bir bloğu. İnanın bu işler çok keyif veriyor. Fen Lisesi bizi çok gururlandırıyor. En güzel yatırımlarımızdan bir tanesi Fen Lisesi’dir. İnanın keşke şansımız olsa da, birkaç tane daha okul yapsak… Fen Lisesi hem beyin göçünü engelledi hem de gerçekten üniversite sınavlarında büyük başarı elde ediyorlar. Hepsi bizim evlatlarımız hepsi ülkemizin köşe taşları olacaklar. Yapmış olduğumuz eserlerin bu kadar başarılı olması bizleri çok memnun ediyor. Huzurevi’nde de bu aynı şekilde… 2006 yılındaki Huzurevi neyse şimdi gidelim yine aynı durumda! Oradaki her emeğe sahip çıkılmış. Bu çok keyifli. Sahip çıkılmayınca inanın çok rahatsız oluyoruz. Fen Lisesi’nde ama eski yönetimler ama şimdi herkesin emeğine teşekkür ediyorum. İnşallah çocuklarımız daha da güzel başarılar alacaklar” dedi.

About egegazetesi

Check Also

AKILLI SAAT SATIN ALINACAKTIR

Yatırım İzleme Müdürlüğü Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlıkları Muğla Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı’nca Sevdiklerimiz …