Cuma , Aralık 4 2020
Anasayfa / Anasayfa / Başkan Öztürk’ten Başhekim Ziyareti

Başkan Öztürk’ten Başhekim Ziyareti

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve yönetimi iadeyi ziyaretleri sürdürüyor. AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve yönetim kurulu, Fethiye Devlet Hastanesi Başhekimi Yavuz Okulu’yu ziyaret ederek, Fethiye’ye yakın tarihte kurulacak olan anjiyo ünitesi hakkında bilgi alış verişinde bulundu.

Başhekim Yavuz Okulu’dan hastane hakkında bilgiler alan AK Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğimiz ilçe kongremizde Milletvekillerimiz Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir Fethiye’ye sağlık konusunda bir takım müjdeler vermişlerdi. Bu müjdelerin en önemlisi de bana göre hastanemize kazandırılacak olan anjiyo ünitesi idi. Bizler milletvekillerimizin sözlerinin takipçisiyiz ve inşallah en kısa zamanda da bu üniteyi ilçemiz devlet hastanesine kazandıracağız. Sadece bununla da kalmayacak, sağlık sektöründe hastane yönetimi ile uyum içerisinde çalışacak ve Fethiye Devlet Hastanesini bölgenin en iyi hizmet veren hastanesi konumuna getireceğiz” dedi. Ziyaretlerinden dolayı AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve yönetimine teşekkür eden Fethiye Devlet Hastanesi Başhekimi Yavuz Okulu ise, “Sadece geçtiğimiz hafta sonrasında hastanemize 6 kalp krizi müracaatımız oldu. Özellikle son zamanlarda kalp krizi müracaatı çok üst düzeyde. Bu anlamda hastanemizin bir anjiyo ünitesine çok ihtiyacı var. Bu konuda da sayın milletvekillerimizin geçtiğimiz günlerde vermiş olduğu müjde bizleri de çok sevindirdi. İnşallah kısa sürede hastanemize anjiyo ünitesini kazandırarak, halkımıza hizmet vereceğiz” diye konuştu. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk’e yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra AK Parti Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülhanım Boz ve Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil’de eşlik etti.

About egegazetesi

Check Also

Yatırım Ortamına Işık Tutuyor

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) tarafından hazırlanan ‘2019 Fethiye Seydikemer Sosyo Ekonomik Raporu’ bölgemizin …