Çarşamba , Mayıs 29 2024

Seydikemer Estetik Görünüme Kavuşuyor

Seydikemer Belediyesi tarafından cadde ve sokakların modern ve estetik bir görünüme kavuşması için yürütülen kilitli parke çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor

Seydikemer’de yaşayan vatandaşlar tarafından gelen talepler doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Ortaköy Mahallesinde kilit parke çalışmasına devam ediyor.  Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün talimatıyla yürütülen kilit parke çalışmalarına yaz ayları öncesi hız veren ekipler, Seydikemer’in diğer mahallelerinin cadde ve sokaklarında da çalışmalar yapacak.

ETAP ETAP DEVAM EDECEK

Kilit parke çalışmalarına her mahallede devam edeceklerini kaydeden Fen İşleri Müdürlüğünde görevli saha sorumlusu Ceyhun Beğeç; “Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri olarak Sayın Belediye Başkanımız Yakup Otgöz’ün talimatlarıyla Ortaköy Mahallemizdeki kilit parke çalışmalarımız devam etmektedir. Etap etap diğer mahallelerimizde de kilit parke çalışmalarımız başlayacaktır” dedi.

BAŞKAN OTGÖZ VE EKİBİNE TEŞEKKÜR

Seydikemer Belediyesi’nin çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Ortaköy Mahallesi Muhtarı Saadetin İlden de, “Okul yollarımız, Yenice Mahallesi yolumuza parke yapıldı. Buraya da yeni parke yapılıyor. Köylülerim ve azalarım adına Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e çok teşekkür ediyorum. Fen İşlerinden sorumlu Başkan Yardımcımız Ramazan Kaynak’a, Fen İşleri Müdürümüze hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İlgilerinden dolayı çok memnunuz” ifadelerini kullandı.

About egegazetesi

Check Also

Seydikemer “Bi Dünya Çocuk” İle Şenlenecek

İlçemiz Seydikemer Esnaflarından Murat YAYA’nın kardeşinin açmış olduğu “ Özel Seydikemer Bi Dünya Çocuk Kreş …