Perşembe , Mayıs 23 2024

Kaymakam Fırat’a Ziyaret

Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammet Kökten ve yönetimi iadeyi ziyaretlere  Kaymakam Eyüp Fırat’ı  gerçekleştirdiği  ziyaret ile başladı. Kaymakam Fırat’a Ölüdeniz de yapmak istedikleri projeler hakkında açıklamalarda bulunan Kökten,  toplantı sonrası yaptığı açıklamada, “Oldukça verimli bir toplantı gerçekleştirdik” dedi.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen seçimli olağan kongre ile Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanlığına seçilen Muhammet Kökten ve yönetimi Kaymakam Eyüp Fırat’ı ziyaret ettiler.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonrası kısa değerlendirmede bulunan Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammet Kökten “İadeyi ziyaret olarak Kaymakamımıza geldik. Kendisiyle Ölüdeniz ile ilgili çalışmak istiyoruz. Her zaman kendisi de bize çok yardımcı oluyor. Kaymakamımızı aradığımızda konuştuğumuzda gerekli destekleri de veriyor. O yüzden güzel bir görüşme oldu. Kendisine de teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Eyüp Fırat ise, “Öncelikle hayırlı olsun diyoruz. Hem başkanıma hem de yönetim kuruluna. Bir nezaket ziyareti için buradalar. İnşallah birlikte hem Ölüdeniz’imize hem Fethiye’mize güzel işler yapılmasına vesile olacaklarını değerlendiriyoruz. Başkanıma ve yönetimine ziyaretten dolayı da teşekkür ediyorum. Biz turizm ile geçinen bir ilçeyiz. Misafirlerimizi çok seviyoruz. Evet doluluk var ama biz hala misafir bekliyoruz. Esnafımızda öyle, insanımızda öyle biz misafiri başımızın üzerinde tutuyoruz. Fethiye’ye bayram ve bayram sonrası da dahil misafirlerimizi bekliyoruz. En iyi şekilde ağırlayacağız” şeklinde konuştu.

About egegazetesi

Check Also

“Çok Güzel Bir Proje Yapacağız”

Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında bulunan Değirmenbaşı Konaklamasız Orman Parkı’nın işletme ihalesi gerçekleştirildi ve …