Salı , Ağustos 16 2022
Anasayfa / Anasayfa / Teşekkür Belgesi Takdim Edildi

Teşekkür Belgesi Takdim Edildi

Fethiye Belediyesi katkılarıyla gerçekleştirilen Fethiye Likya Etkinlikleri 2020’ye katılım sağlayan Fethiyeli yazarlara, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca tarafından teşekkür belgesi takdim edildi. Aynı zamanda Ayşen Şahin ve Mine Söğüt tarafından ‘Kadın Korkusu’ söyleşisi de yapıldı.

Fethiye Likya Etkinlikleri kapsamında Ayşen Şahin ve Mine Söğüt ‘Kadın Korkusu’ konulu söyleşi gerçekleştirdiler. Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi’nin Açık Hava Gösteri Merkezinde, sohbet havasında gerçekleştirilen söyleşiyi vatandaşlar ilgiyle izledi.

Türkiye’nin önde gelen isimlerinden yazarlar Mine Söğüt ve Ayşen Şahin’in ‘Kadın Korkusu’ temasında birçok konuda açıklamalarda bulundular. Yazarlara Fethiyelilerin ilgisi de yoğun oldu. Programa Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca eşi Çiğdem Karaca ile birlikte katıldı. Aynı zamanda programa çok sayıda vatandaş da katılım sağladı.

Fethiye Likya Etkinlikleri 2020 etkinliklerine katılım sağlayan Fethiye’nin yazarlarına Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca tarafından teşekkür belgesi de takdim edildi. Karaca’ya yazarlar, Fethiye’yi kültür ve sanat şehri yapmak için emek harcadığından dolayı teşekkür ettiler. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ise, “Pandemi dolayısıyla istediğimiz gibi sosyal aktiviteleri yapamıyoruz. Fethiye’mizin tüm yazarlarını dinlemeye çalıştım. Onların tüm sorunlarının notunu aldım. Dünyayı etkisine alan bu pandemi olayı bittiğinde, çok daha güçlü bir şekilde, sizlerin de projeleriyle daha da güzel sosyal ve kültürel etkinliklerde görüşeceğiz. Herkese iyi akşamlar diliyorum” dedi.

About egegazetesi

Check Also

Süper Lüks Yat “THE RAGNAR”10 Milyon TL Bıraktı

Malta Bayraklı “THE RAGNAR” isimli 68 metre uzunluğundaki süper lüks yat Muğla’nın Fethiye ilçesinde su …