Perşembe , Eylül 29 2022
Anasayfa / Anasayfa / Şoförler Odası Başkanlarından Gürün’e Ziyaret

Şoförler Odası Başkanlarından Gürün’e Ziyaret

   Marmaris, Seydikemer, Milas, Ortaca, Fethiye, Ula, Köyceğiz Şoförler Odası Başkanları Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü ziyaret etti.

Muğla genelinde ulaşımda taksicilerle ilgili konuların konuşulması ile ilgili ortak toplantı için bir araya gelen Şoförler Odası Başkanları Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Osman Gürün’ü ziyaret etti.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü ziyarette konuşan şoförler odası başkanları Muğla ilinde vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını, turizm sezonun bitmesi ile gelecek yılın planlamasına şimdiden başladıklarını söylediler. Muğla’da taksicilik anlamında bütün şoförler odası başkanları, şoför esnafları herkesin beklentilerini, taleplerini ortaya koyarak Büyükşehir Belediyesi kontrolünde taksimetrede kademeli sistem, kılık kıyafet düzeni, korsan taksileri önlemek için kontroller gibi çalışmalarla yaz-kış taksici esnafının vatandaşa daha kaliteli hizmet verebileceğini belirttiler.

“Birlikte, Ortak Akılla Muğla İçin Hizmet Üretiyoruz”

Ulaşımda dönüşüm hizmetinde il genelinde şoför esnafı, kooperatifler, vatandaşlarla hep birlikte ortak akılla hareket edilerek yüzde 93 dönüşümün sağlandığını hatırlatan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, taksici esnafıyla hep birlikte, herkesin fikrini alarak bir düzenin kurulabileceğini, taksicilerin kazancının artacağı, Muğla’ya yakışan bir sistemin uygulanabileceğini belirtti. Vatandaşın uygulanan sisteme, taksi esnafına güveninin sağlandığında kendi araçlarını kullanmayı azaltacağını belirten Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, belirli bir düzen içerisinde, kamu hizmeti verdiğinin bilincinde olarak çalışan taksici esnafının talebin artmasıyla sürekli ve nitelikli para kazanacağını söyledi.

About egegazetesi

Check Also

BAŞKAN OTGÖZ PARKE TAŞI DÖŞEDİ

Seydikemer Belediyesi’nin Ceylan Mahallesinde devam eden parke çalışmalarını yerinde inceleyen Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e …