Pazartesi , Eylül 27 2021
Anasayfa / Anasayfa / Seydikemer’de Zeytindalı Sokağı Çocukların

Seydikemer’de Zeytindalı Sokağı Çocukların

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, başkan yardımcıları ve Ak Parti Seydikemer İlçe Başkanı Ecz. Salih Gümüş, çocukların boyama yaptığı İlçe merkezinde bulunan Belen Mahallesi 2036 Zeytindalı Sanat Sokağı’nda onları yalnız bırakmadı.

Çocukların duvara yaptığı boyamaya belediye başkanı Yakup Otgözde eşlik etti. Eğitime ve sanata önem verilmesi gerektiğini her fırsatta dile getiren başkan Yakup Otgöz, “İlçemizin geleceğimiz olan yaşları 7 ile 15 arasında değişen Seydikemerli çocuklarımız Belen mahallemizde oluşturduğumuz Zeytindalı Sanat Sokağında yeteneklerini keşfediyor. Sokağı kendilerine özgü boyayan çocuklarımız duygularını duvarlara yansıtıyor. Bu bizleri mutlu ediyor. Bizler çocuklarımız için üzerimize düşün ne varsa yapmak için gayret gösteriyoruz. Bizler geleceğin güçlü Seydikemer’ini oluşturacağız. Önümüzdeki engeller aşılıyor. İlçemize can verecek yatırımlarımız nihayi sonuçlara ulaştı. Bir yandan ilçemizi inşa ederken bir yandan da çocuklarımızın geleceklerini inşa etmelerine yardım etmemiz gerekmektedir. Zeytin Dalı Sokağımız artık çocuklarımızın bizler mutluyuz, onlarda mutlu. Bugün onlara eşlik etmek için destek olmak için yanlarına geldik. Çocuklarımız için daha çok üretecek, daha çok imkan sağlayacak onlar için mücadele etmekten vazgeçmeyeceğiz” diye konuştu.

About egegazetesi

Check Also

Yurt Sorununa Kaymakam Sahip Çıktı

Yurt Sorununa Kaymakam Sahip Çıktı Yüzyüze eğitimin başlaması nedeniyle Üniversite ve Meslek Yüksekokulları’da eğitim öğretime …