Cumartesi , Temmuz 20 2024

Özer Olgun’un Acı Günü

 

Fethiye’nin unutulmaz eski belediye başkanlarından Özer Olgun; kardeşi Ahmet Olgun’u kaybetti. 1943 Fethiye doğumlu Ahmet Olgun; tedavi görmekte olduğu Ankara;  Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde evvelki gün hayata gözlerini yumdu.

1 çocuk babası Ahmet Olgun memleketi Fethiye’de son yolculuğuna gözyaşları içersinde uğurlandı. T.C. Ziraat Bankası Genel Müdür Yardımcılığı ve yönetim kurulu üyeliği görevlerini başarılı bir şekilde yürüten ve emekliye ayrılan Ahmet Olgun; Fethiye aşığı çok sevilen bir insandı…

Ahmet Olgun;  Merkez Yeni Cami’de öğle namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra Fethiye Şehir Mezarlığında toprağa verildi. Yoğun katılımın olduğu cenaze töreninde; eski Fethiyeliler bir araya geldi. Cenaze namazına; Muğla eski milletvekillerinden Sami Gökmen, Fethiye, Seydikemer ve  Dalaman’da ki Ziraat bankası yöneticileri, FTSO başkanı Akif Arıcan, Fethiye Belediyesi Meclis üyesi Halil Doğan, Ölüdeniz eski belediye başkanı Keramettin Yılmaz, CHP Fethiye ilçe başkanı Ali Özgür Kullukçu ve yönetim kurulu üyesi Veli Pabuşçu, DP Fethiye ilçe başkanı Osman Buğdaycı, kamu ve sivil toplum kurumlarının yöneticileri ve esnaflar katıldılar. Gazetemiz olarak Ahmet Olgun’a Yüce Allah’tan Rahmet, ailesine ve yakınları ile tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.

About egegazetesi

Check Also

METE VE OTGÖZ, “STATLARI MODERNİZE EDİYORUZ”

AK Parti Muğla Milletvekilleri Kadem Mete ve Yakup Otgöz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın …