Perşembe , Eylül 28 2023

Koru Mahallesi Muhtarı yaşlılara sahip çıktı

Fethiye’nin Koru Mahallesi Muhtarı Nurettin Göztepe, Fethiye Belediyesi SHÇEK Huzurevinde kalan yaşlıları, düzenlediği kahvaltılı etkinlikte ağırladı.

Koru Mahallesi Muhtarı Nurettin Göztepe tarafından organize edilen kahvaltılı etkinlikle huzurevi sakinleri temiz havada çok güzel bir gün geçirdiler. Üzümlü Mahallesi’nde bulunan Avcı Kulübesinde düzenlenen kahvaltılı etkinlikte, yaşlılar güzel havanın tadını çıkardılar.

Kahvaltı organizasyonunu düzenleyen Kor Mahalle Muhtarına teşekkür eden Fethiye Huzurevi Müdürü Adem Güngör: “Yaşlılarımız için güzel bir ortam oldu. Kendileri de mutlu olduklarını ifade ettiler. Ben bu organizasyonu düzenleyen Koru Mahallesi Muhtarı Nurettin Bey’e yaşlılar adına da teşekkür ediyorum” dedi.

Koru Mahallesi Muhtarı Nurettin Göztepe de “Bizlerin eli ayağı tutuyor. Her yere gitme imkanımız var. Yaşlılarımız, yaşlılığın verdiği rahatsızlıktan dolayı her yere gidemediğini düşünerek böyle bir organizasyon düzenledik. Bizi kırmadılar ve misafirimiz oldular. Onlarla bir arada olmaktan mutluluk duydum” dedi.

Huzurevinde kalan yaşlılar da böyle bir organizasyon düzenlendiği için Koru Mahallesi Muhtarı Nurettin Göztepe ve Fethiye Huzurevi Müdürü Adem Güngör’e teşekkür edip, çok güzel bir gün geçirdiklerini söylediler.

 

About egegazetesi

Check Also

CHP’li Kadınlardan “Ücretsiz Öğün” Açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Kadın Kolları  tarafından okullarda ücretsiz öğün verilmemesine ilişkin bir açıklama yapıldı. …