Perşembe , Mayıs 23 2024

KONKORDATO KOMİSER HEYETİ ALACAKLILAR TOPLANTISI İLANI

Muğla 1. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde E. 2019/181 no.lu dosyada görülmekle olan konkordato davasında, davacı Son Yapı İnşaat Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi hakkında konkordato kararı verilmiştir. Geçici mühlet kararıyla Efe Dündar, Durmuş Dündar ve Eymen Gürel’in konkordato komiser heyeti olarak görevlendirilmesine karar verilmiştir.

Basın İlan Kurumu portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; Davacı şirketten alacaklı olan ve alacaklarını bildirenler ile alacağını bildirmemekle birlikte bilançoda kayıtlı alacaklıların da iştirak edebilecekleri, 09/03/2021 tarihinde Son Yapı İnşaat Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Gülağzı Mah., Haliller Merkez, Menteşe/Muğla adresinde, saat: 13:00’da alacaklılar toplantısı yapılacaktır.

Ayrıntılı bilgiye; https://www.ilan.gov.tr/ilan/749756/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-komiser-heyeti-alacaklilar-toplantisi-ilani linkinden ulaşabilirsiniz.

About egegazetesi

Check Also

“Çok Güzel Bir Proje Yapacağız”

Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında bulunan Değirmenbaşı Konaklamasız Orman Parkı’nın işletme ihalesi gerçekleştirildi ve …