Pazartesi , Mayıs 20 2024

Kemal Karadenizli’ye Teşekkür Plaketi

Hayırsever iş adamı Ali Kemal Karadenizli’ ye yapmış olduğu desteklerden dolayı partisi tarafından teşekkür plaketi verildi. Tanınmış iş adamı Ali kemal Karadenizli geçen dönem Seydikemer Belediyesinde başarılı bir şekilde meclis üyeliği yapmıştı. Partisinin ilçe teşkilatına yapmış olduğu maddi ve manevi desteklerinden dolayı CHP’li iş adamı Ali Kemal Karadenizli’ye düzenlenen törenle teşekkür plaketi verildi.

CHP Seydikemer İlçe Başkanlığında düzenlenen plaket törenine CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, CHP Muğla İl yönetim kurulu üyesi ve CHP PM üyesi Avukat Gizem Sayar Özcan, CHP Seydikemer İlçe başkanı Cemil Daydır ve ilçe yönetimi ile partililer katıldılar. Yoğun bir katılımın olduğu plaket töreninde CHP Seydikemer İlçe Başkanı Cemil Daydır, CHP Muğla İl yönetim kurulu üyesi ve CHP PM üyesi Avukat Gizem Sayar Özcan ve CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu birer konuşma yaptılar. CHP Seydikemer İlçe başkanı Cemil Daydır konuşmasında  “İş adamlarımızdan Sayın Kemal Karadenizli partimize maddi ve manevi olarak büyük destek vermektedir. Bu desteklerinden dolayı kendisine yönetim kurulumuz ve partili gönüldaşlar ımız adına teşekkür ediyorum. İş hayatında başarılar diliyorum. Ailenizle birlikte mutlu sağlıklı ve huzurlu yıllar temenni ediyorum. Kendisine bağışlardan ötürü çok teşekkür ediyorum. Saygılar sunuyorum” dedi.  CHP Muğla İl yönetim kurulu üyesi ve CHP PM üyesi Avukat Gizem Sayar Özcan’da konuşmasında “partimize ve partimizin daha ileriye doğru gitmesine imkan verdiğiniz için başkanlarım ve ilçe örgütlerimle birlikte çok çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu süreçte de çok güzel işler başarılacaktır. Türkiye farklı bir noktaya gidiyor. İnşallah hep birlikte çok güzel adımlar atacağız. Destekleriniz için teşekkür ediyorum” dedi. CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu’da konuşmasında “Partimize destek olan maddi ve manevi yardımlarını esirgemeyen Sayın Ali Kemal Karadenizli’ ye, CHP Muğla İl Başkanlığı adına çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra yaşamında başarılar dilerim. Cumhuriyet Halk Partisi olarak her zaman yanımızda olacağını belirtiyorum” dedi.

About egegazetesi

Check Also

“Çok Güzel Bir Proje Yapacağız”

Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında bulunan Değirmenbaşı Konaklamasız Orman Parkı’nın işletme ihalesi gerçekleştirildi ve …