Pazar , Haziran 23 2024

Kaymakam Şahiner’den TÜRSAB’a Teşekkür Plaketi

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, İçişleri Bakanlığı tarafından; iller arası kardeşlik köprüsü kurulması, ortak kültürel değerlerin paylaşılması amacıyla başlayan “Biz Anadolu’yuz Projesi” kapsamında Fethiye’ye gelen Ağrılı öğrencilerin ulaşımında katkı sağlayan TÜRSAB Fethiye şubesini ziyaret ederek, teşekkür plaketi verdi.

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan  “Biz Anadolu’yuz Projesi” kapsamında Ağrı ilinden Fethiye’ye gelen 350 öğrencinin ulaşımını üstlenen TÜRSAB Fethiye Şubesini ziyaret ederek Başkan Süleyman Kaya’ya teşekkür plaketi verdi.

TÜRSAB Fethiye Şubesi Başkanı Süleyman Kaya’dan 2017 yılı faaliyetleri hakkında bilgiler alan Kaymakam Muzaffer Şahiner, önümüzdeki günlerde çeşitli turizm komitelerinin katıldığı bir toplantıyla eksiklikler ve yapılması gereken konuların masaya yatırılacağını söyledi.

İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan  “Biz Anadolu’yuz Projesi” kapsamında Ağrı’dan Fethiye’ye gelen öğrencilerin tüm ulaşımlarının TÜRSAB Fethiye Şubesi tarafından karşılandığını söyleyen Kaymakam Şahiner, “Öğrencilerimizi ilçemizde en güzel şekilde ağırladık. İlçemizdeki tüm kuruluşlar olarak üzerimize düşen görevimizi en iyi şekilde tamamladık. TÜRSAB Fethiye Şubemize desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Proje kapsamında vermiş oldukları destek ile “Türkiye Cumhuriyeti Devletine olan borcumuzu bir nebze de olsa ödemek istedik” diyen TÜRSAB Fethiye Şubesi Başkanı Süleyman Kaya, “ Bu projeye destek vermek bizim için onurdu. Sayın Kaymakamımıza da ziyaretleri için çok teşekkür ederiz” dedi.

About egegazetesi

Check Also

TURMEPA Fethiye Kıyı ve Deniz Merkezi Bölgenin Deniz Eğitim Üssü Olmaya Devam Ediyor

DenizTemiz Derneği/ TURMEPA’nın Fethiye’ye 2006 yılında kazandırdığı Kıyı ve Deniz Merkezi, Fethiye Belediyesi iş birliğiyle …