Pazar , Şubat 5 2023

Çiftçi ve Ekibi Ziyaretlere Başladı

AK Parti Fethiye Kadın Kolları Başkanı Ayşe Çiftçi, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Sırasıyla İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Yapalıal’ı, Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit’i ve Günlükbaşı Polis Merkezi Grup Amiri Alper Kılışçı’yı ziyaret eden Ak kadınlar, son olarak da 14 Mart Tıp Bayramı nedeni ile AK Parti İlçe Başkanı ve Diş Hekimi Kadir Sarıhan’ı ziyaret ettiler.

26 Şubat tarihinde yapılan AK Parti Fethiye Kadın Kolları İlçe Başkanlığı 5’inci Olağan Kongresinde seçilerek göreve gelen AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Çiftçi ve yönetim kurulundaki kadınlar, sırasıyla İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Yapalıal’ı, Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit’i ve Günlükbaşı Polis Merkezi Grup Amiri Alper Kılışçı’yı ziyaret eden Ak kadınlar, son olarak da 14 Mart Tıp Bayramı nedeni ile AK Parti İlçe Başkanı ve Diş Hekimi Kadir Sarıhan’ı ziyaret ederek yapacakları faaliyetler hakkında bilgi aktardı.

Ziyaretlerin ardından kısa bir açıklama yapan AK Parti Fethiye Kadın Kolları Başkanı Ayşe Çiftçi, “Malum olduğu üzere genel merkezimiz tarafından ilk olarak atamam yapıldı  ve ardından da kongreye giderek ben ve ekibim seçildik. Amacımız memleketimize ve insanlarımıza hizmet yapabilmek. Bu vesile ile bugün bir takım ziyaretler gerçekleştrerek görüş alış verişinde bulunduk” dedi.

About egegazetesi

Check Also

“81 İl 81 Fidan Ormanlar İçin Yürüyorum”

Orman yangınlarına dikkat çekmek için, Manisa’dan ‘81 il 81 Fidan Ormanlar İçin Yürüyorum’ sloganıyla yürüyerek …