Pazartesi , Mayıs 20 2024

Kayalar, Karaca’yı Ziyaret Etti

İzmir’e bağlı Menderes İlçesi Cumhuriyet Halk Parti’li Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ziyarette bulundular.

Ziyarete Menderes Belediye Meclis üyeleri de katılım sağladı. Ortak projeler için bir araya gelen başkanlar, uzun süre toplantı gerçekleştirdiler. Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, Belediye Başkanı Alim Karaca’nın misafirperver bir şekilde kendilerini karşılamasından dolayı mutluluk duyduklarını belirti. Menderes ile Fethiye arasında işbirliği içerisinde çalışacaklarını belirten Kayalar, bu konuda hassasiyetinden dolayı Karaca’ya teşekkür etti. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ise, bu tür ziyaretlerin önemine değinerek, başarılı bir şekilde belediye başkanlığını sürdüren Kayalar’ı tebrik etti. Fethiye’de gerçekleştirdiği ve gerçekleştirecek olduğu projeleri Kayalar ile paylaşan Karaca, ‘işbirliğinden kuvvet doğar’ diyerek, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

About egegazetesi

Check Also

“Çok Güzel Bir Proje Yapacağız”

Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında bulunan Değirmenbaşı Konaklamasız Orman Parkı’nın işletme ihalesi gerçekleştirildi ve …