Cuma , Haziran 21 2024

Karaca, Personeli ile Kahvaltıdaydı

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, beraberinde Başkan Yardımcıları Sabri Oğuz Bolelli, Güzide Özkaya ve ilgili birim amirleri, Park ve Bahçeler Müdürlüğü şantiyesindeki personel ile sabah erken saatlerde bir araya geldi. Siyasi ayrım yapmaksızın, personelin dünya görüşü ne olursa olsun, yaptığı işe bakacaklarının altını çizen Karaca, “Görevini iyi yapan, vatandaşımızı memnun eden personelimizle birlikte yürüyeceğiz” dedi.

Başkan Karaca, park ve bahçeler personeli ile birlikte kahvaltı yapmasından ardından değerlendirmelerde bulundu. Başkan Karaca, seçim çalışmaları sırasında belediye personellerini ziyaret ettiğini, o zaman vermiş olduğu sözlerin, aynı şekilde arkasında olduğunu ifade etti. Başkan Karaca, “Biliyorsunuz, seçimden önce buraya geldim ve sizlere hitap etmiştim. O zaman demiştik ki; ‘görevini yapan her arkadaşımızla beraber yürüyeceğiz’  Bizde kesinlikle siyasi ayrım olmaz. Hangi partiye oy verirseniz verin, kime oy verirseniz verin. Bu bizi ilgilendirmez. Biz sizin yaptığınız işe, vatandaşı memnun etmenize bakarız. Biz vermiş olduğumuz sözümüzün arkasındayız. Biz kesinlikle sizin siyasi görüşünüze bakmaksızın, bu 5 yıllık süreçte, görevini yapan arkadaşlarımızla birlikte çalışacağız. Sizlerle birlikte Fethiye’yi güzelleştirmek zorundayız. Ben bu konuda iddialıyım ve sizlere de güveniyorum. Birlikte güzel işler yapacağımızdan hiç şüphemiz yok. Daha şimdiden bunların meyvelerini almaya başladık. Beni bir belediye başkanı olarak görmeyin. Bir ağabey olarak görün. Verdiğimiz görev ve görevleri iş birliğiyle yaptığımız sürece ben sizin bir büyüğünüz olarak sizleri bir ağabey gibi kollamaya hazırım.

Vatandaşımızı asla üzmeyelim. Ve bu 5 yılı beraber güzel bir şekilde geçirelim istiyorum. Müdürlerimize ve başkan yardımcılarımıza bu birliktelik için teşekkür ediyorum. Bundan sonra sık sık beraber olacağız. Geçtiğimiz 2 aylık süreçte görüşemememizin sebebini siz de tahmin edersiniz ki, belediyemizdeki program yoğunluğu. Her gün yüzlerce vatandaşımız belediyemizi ziyarete geliyor. Halk günümüzü geçtiğimiz gün yapmış olduğumuz toplantımızda yalnızca Cuma günü ile sınırlandırdık. Bundan sonra hep sizlerle olacağız, şantiyelerde olacağız. Sadece gündüz değil, gece vardiyalarında çalışan işçilerimizi de alanlarında ziyaret edeceğim. Bir sorununuz olduğu takdirde müdürünüz olsun, ben olayım hiç tereddüt etmeden bana iletebilirsiniz arkadaşlar. Bugün için sizlere tekrar tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

About egegazetesi

Check Also

TURMEPA Fethiye Kıyı ve Deniz Merkezi Bölgenin Deniz Eğitim Üssü Olmaya Devam Ediyor

DenizTemiz Derneği/ TURMEPA’nın Fethiye’ye 2006 yılında kazandırdığı Kıyı ve Deniz Merkezi, Fethiye Belediyesi iş birliğiyle …