Pazartesi , Ağustos 15 2022
Anasayfa / Anasayfa / ESNAF HASTANESİNDEN FETHİYESPOR’A FORMALI DESTEK

ESNAF HASTANESİNDEN FETHİYESPOR’A FORMALI DESTEK

 

 

 

Lokman Hekim Esnaf Hastanesi personeline Fethiyespor kulübünden 100 adet forma alarak, destekte bulundu. Alınan formalar hastanede çalışan personellere dağıtarak giymeleri sağlandı. Bu şekli ile şehrin kalbi olan Fethiyespor’a aşinalık sağlayarak destek oldular.

Fethiyespor’un ana sponsoru ve sağlık sponsoru Lokman Hekim Esnaf Hastanesi, Fethiyespor kulübünden 100 adet forma alarak destekte bulundu. Hastane çalışanlarının tamamına dağıtılan formalar hakkında bilgi veren bulunan Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Başhekimi Öztürk Günal, “Fethiye’deki tüm kurum ve kuruluşları Fethiyespor’a destek olmaya davet ediyorum. Herkes yaşadığı şehrin takıma karınca kararınca destek olabilir”dedi.

Fethiyespor kulübünden şimdilik 100 adet forma aldıklarını söyleyen Esnaf Hastanesi Başhekimi Öztürk Günal, “Bilindiği üzere Lokman Hekim Esnaf Hastanesi olarak ilçemizin iki güzide takımı Lokman Hekim Fethiye Basketbol Kulübüne ve Fethiyespor’a her zaman elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. Bu anlamda bu yıl her iki kulübümüzün de ana sponsorluğunu yapmaktayız. Biz her zaman sporun ve sporcunun yanında ve destekçisi olmaya gayret gösteriyoruz. Bu anlamda sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında da Fethiyespor kulübünden bugün itibari ile 100 adet forma aldık ve personelimize giydirdik. Tüm personelimiz hastanemizde hastalarımızı artık ağırlarken, üzerlerinde Fethiyespor forması ile ağırlayacak. Bu anlamda ilçemizin takımlarına destek vermek amacı ile Fethiye’mizdeki tüm işletmelerden, kurum ve kuruluşlardan destek olmaya davet ediyorum” dedi. (HABER/ Mesut BÖLÜK)

About egegazetesi

Check Also

Süper Lüks Yat “THE RAGNAR”10 Milyon TL Bıraktı

Malta Bayraklı “THE RAGNAR” isimli 68 metre uzunluğundaki süper lüks yat Muğla’nın Fethiye ilçesinde su …