Salı , Ağustos 16 2022
Anasayfa / Anasayfa / CURA; “bizleri bu yoldan asla kimse geri döndüremez”

CURA; “bizleri bu yoldan asla kimse geri döndüremez”

MHP Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura ve yönetimi Milliyetçi Hareket Partisi Muğla İl Başkanlığına tekrar seçilen Mehmet Korkmaz’ a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular.  Ziyarette konuşan başkan Korkmaz, “Ama bizleri bu yoldan asla kimse geri döndüremez. 2023  yılında yapılacak olan seçimlere çok çalışacak ve başarıya da ulaşacağız.” dedi

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Milliyetçi Hareket Partisi 13. Olağan  Muğla il kongresinde dördüncü kez seçilen Mehmet Korkmaz’ a yeni görev süresinde başarılar dilemek amacı ile hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Bu anlamda Korkmaz’a  hem ‘hayırlı olsun’ demek hemde istişarelerde bulunmak amacıyla partisinin Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura da bir ziyaret gerçekleştirdi. Milliyetçi Hareket Partisi Muğla İl binasında gerçekleşen  ziyarette MHP Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura’ ya MHP’li Fethiye Belediye Meclis üyesi Cengiz Çay ve MHP Fethiye İlçe Başkanlığı yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret hakkında değerlendirmede bulunan MHP Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura, il başkanı Mehmet Korkmaz’a yeni görev döneminde başarılar diledi. Milliyetçi Hareket Partisinin Fethiye ve diğer ilçelerindeki oy oranını yükseltmek adına büyük  gayret sarf edeceklerini söyleyen ilçe başkanı Cura,”Muğlamızın tüm ilçelerinde büyük coşku ile gerçekleşen Milliyetçi Hareket Partisi İlçe kongrelerimizin ardından 25 Ekim Pazar günü büyük coşku ve yoğun katılım ile il başkanlığı kongremizi gerçekleştirdik. Bu il kongremiz son dönemlerde en yoğun katılımın gerçekleştiği bir kongre idi. Dördüncü kez MHP Muğla İl Başkanı olarak seçilen  başkanımız Mehmet Korkmaz beyefendiye burada partililerimiz teveccüh göstererek tekrar başkan seçmişlerdi. Bu anlamda MHP Fethiye İlçe  teşkilatı olarak  il başkanımıza ve yönetimine ‘hayırlı olsun’ temennilerimizi iletmek için bir ziyaret gerçekleştirdik. Ayrıca yine bu ziyarette partimizin başarı çıtasını hem yerel de, hemde genelde  nasıl yükseltebilirizin istişaresini yaptık. Yolumuz uzun, hedefimiz büyük. Bizler Türk milliyetçileri olarak bu yola baş koyduk” dedi.

Partisinin Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura ve beraberindeki  parti yöneticilerine ziyaretlerinden ve iyi dileklerinden dolayı teşekkür eden Milliyetçi Hareket Partisi Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz da, “25 Ekim tarihinde gerçekleşen Milliyetçi Hareket Partisi 13.  Muğla  İl kongresinin gerçekleştiği salonda adeta bir demokrasi şöleni yaşandı. Partimizin Muğla il delegelerinin yüzde doksan beşi kongremize katılım sağladı. Fethiye İlçe teşkilatımız tarafından da diğer ilçelerimiz gibi katılım oranı yüksekti. O salondan A şahsı yada B şahsı kazanarak çıkmamıştır. O salonun kazananı Milliyetçi  Hareket   Partisi ve Türk milliyetçileridir. Osman Cura  başkanımın da dediği önümüzde uzun ve engebeli bir yol vardır. Ama bizleri bu yoldan asla kimse geri döndüremez. 2023  yılında yapılacak olan seçimlere çok çalışacak ve başarıya da ulaşacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

About egegazetesi

Check Also

Süper Lüks Yat “THE RAGNAR”10 Milyon TL Bıraktı

Malta Bayraklı “THE RAGNAR” isimli 68 metre uzunluğundaki süper lüks yat Muğla’nın Fethiye ilçesinde su …