Cuma , Ağustos 19 2022
Anasayfa / Anasayfa / Çoban, “Millet bizi çağırıyor, sizlik, bir şey yok!”

Çoban, “Millet bizi çağırıyor, sizlik, bir şey yok!”

 

 

Millet bizi çağırıyor, sizlik bir şey yok!” diyen İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, yazılı bir basın açıklaması yaparak, “Türk Milletinin son umudu olan evimizi,barkımızı,partimizi karıştırmaya çalışıyorlar.Dibinin neresi olduğunu bildiklerimiz,son günlerde neresi ile bağlantılı olduklarını bildiklerimiz,hangi adrese ait olduklarını bildiklerimiz;bugün kalkmışlar İYİ Partimize nüfuz etmeye kalkıyorlar.Birilerinin ayağı yerden kesiliyor;zavallıca,alçakca ifadeler kullanıyorlar Sayın Genel Başkanımıza ve Partimize.herkes aklını başına almalıdır!” dediği görüldü.

İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, yazılı bir basın açıklaması yaparak, “Son günlerde hem Türkiye’miz hem Partimiz türlü türlü oyunlarla, entrikalarla karşı karşıya kalmış durumdadır. Birileri gibi bir noktaya kendilerini taşıyamadıklarından ötürü Türk Milletinin son umudu olan evimizi, barkımızı, partimizi karıştırmaya çalışıyorlar.” Diyen Başkan Çoban, “Dibinin neresi olduğunu bildiklerimiz, son günlerde neresi ile bağlantılı olduklarını bildiklerimiz, hangi adrese ait olduklarını bildiklerimiz; bugün kalkmışlar İYİ Partimize nüfuz etmeye kalkıyorlar. Birilerinin ayağı yerden kesiliyor; zavallıca, alçakca ifadeler kullanıyorlar Sayın Genel Başkanımıza ve Partimize. Herkes aklını başına almalıdır! Kimle, nereyle, ne şekilde uğraştıklarının farkında olmalıdır. Düne kadar kapı aralamak için sıra bekleyenler, zırha bürünmek için Genel Başkanımızın gözünün içine bakanlar ahlaksız ahlaksız ifadeler belirtiyorlar. Hepsinin ne haltlar karıştırdıklarını; dünyalık işler adına bir takım medet umarak Partimizin içinde bulunduklarını biliyoruz. Sabrımız cesaretimizin üzerindedir!

Gidin efendiler gidin işinize bakın! Bu Milletin umudunu öldürmeye, hevesini söndürmeye gücünüz yetmez!  Millet bizi çağırıyor sizlik bir şey yok!” dediği görüldü.

About egegazetesi

Check Also

Göcek Meydanı’nda Müzikli Akşamlar

Müzikli Fethiye Akşamları Göcek Meydanı’nda sanatçılar Aysun Karasaçlı, Adem Kazan, Ali Tunç ve Mustafa Selçukoğlu …