Cumartesi , Temmuz 20 2024

BAŞKAN SAATCI’DAN FETHİYESPOR’A MOTİVASYON YEMEĞİ

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Onursal Başkanlığını yaptığı Fethiyespor camiasını düzenlediği yemekte bir araya getirdi. Her yıl sezon başında geleneksel olarak verilen yemeğe Fethiye protokolü, Fethiyespor yönetimi, teknik heyet ve futbolcular yanı sıra Fethiyespor eski başkanları da katıldı. Fethiyesporlu futbolcular, Hacettepespor maçı öncesi kaynaşma ve motivasyon için güzel bir yemek olduğunu kaydederek, Onursal Başkan Behçet Saatcı’ya teşekkür ettiler

BAŞKAN SAATCI, “HEDEF LİGİN ÜST SIRALARI”

Fethiyespor futbolcular ve yönetimi yemeğin girişinde karşılayan Başkan Saatcı, hedefin her daim ligin üst sıraları olduğunu kaydederek, “Geleneksel hale getirdiğimiz Fethiyespor’a motivasyon yemeğini gerçekleştiriyoruz. Fethiyespor bizim üst kimliğimiz. Fethiyespor, Fethiye’nin en büyük STK’sı. Geçen sezon hatırlamak istemediğimiz bir sezon getirdik. Ancak inanıyoruz ki, Mustafa başkan önderliğinde, tecrübeli hocamız Eser kardeşimiz, Altınordu’nun bu noktaya gelmesindeki sistemi kuran Köksal kardeşimizin katkılarıyla Fethiyespor bu sene Fethiyelilerin iftihar edeceği bir noktaya bizi taşıyacak. Öyle umut ediyor, öyle bekliyorum. Yeni bir takım, yeni bir umutla başlıyoruz. Allah utandırmasın. Gerçekten sporun içerisinde futbolu bir kenara ayrılması lazım. Tüm branşlarda başarılı olsanız da, futbolda başarısız olunca ‘başarısız’ sayılıyorsunuz. Bu sene güçlü takımların olduğu bir gruba düştük. Birkaç hafta olası sıkıntı bir süreç olursa, burada herkes sabırla davranmalı. Çünkü takım kur, sahaya sür, şampiyon olsun. Böyle bir şey yok! Çocukların birbirlerini tanıması gerekiyor, emek gerekiyor. Ben bu zor gruba rağmen iyi işler yapacağına eminim. Emin olmamın sebebi biraz da Mustafa başkan! Belediyespor’da 2 yıllık kulüp başkanlığında Belediyespor’u nereden nereye getirdiğini çok net gördüm. Tecrübelerini Fethiyespor’a taşıyarak başarıya ulaştırmasından en ufak bir şüphem dahi yok. Hayırlı olsun” dedi.

“BEHÇET BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Fethiyespor Kulübü Başkanı Mustafa Ferizcan ise, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya motivasyon ve kaynaşma yemeği için teşekkür etti. Yeni bir takım olduklarını hatırlatan Ferizcan, “İlk maç öncesi böyle bir organizasyon takımımız için kaynaşma ve motivasyon sağlıyor. Bakıyorsunuz, yemek sırasında futbolcular arasında sohbet diyaloglarını dahi duyabiliyorsunuz. Ayrıca Behçet ağabeyimin, güzel temennileri için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Bizler göreve gelirken camiaya, izlenmekten keyif alınan bir Fethiyespor sözü vermiştik. Transfer sezonunu da hep bu doğrultuda geçirdik. Allah inşallah kazasız belasız sakatlıksız bir sezon temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

About egegazetesi

Check Also

METE VE OTGÖZ, “STATLARI MODERNİZE EDİYORUZ”

AK Parti Muğla Milletvekilleri Kadem Mete ve Yakup Otgöz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın …