Cuma , Temmuz 1 2022
Anasayfa / Anasayfa / Yılmaz’dan Nezaket Ziyareti!

Yılmaz’dan Nezaket Ziyareti!

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Samimi bir ortamda geçen toplantıda, iki ilçenin ortak paydası olan turizm konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e çalışmalarında başarılar dileyen CHP Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, “Başkanımız Yakup Otgöz’e nezaket ziyaretinde bulunduk. Belde belediye başkanlığı görevimiz sürecinde başkanımızla devamlı iletişim halindeydik. Karadere’de başarılı işlere imza attı. Seydikemer’in ilçe olmasının ardından ilk belediye başkanı seçildi” dedi.

“Fethiye ve Seydikemer et ve tırnak gibidir” diyen Yılmaz, “Başkanımız ilçemize önemli kazanımlar sağladı. Seydikemer önemli bir yüzölçümüne sahip. İçinde deniz, antik kentler ve kanyonun yanı sıra tarımı barındırıyor. Her yıl sosyal faaliyetleri oluyor. Turizm iki ilçenin ortak paydalarından birisidir. Karadere ve Kumluova plajları, Saklıkent Kanyonu ve antik şehirler turistlerin ilgi odağı haline geldi. Fethiye önemli turizm merkezlerinden birisidir. Ölüdeniz, Göcek ve Çalış’ın yanı sıra Üzümlü ve Kayaköy de önemli bir potansiyele sahip. Bu anlamda yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Turizm ekonomimize artı değer katan bir sektör” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Her yıl yapılan yağlı güreş organizasyonlarına önemli bir katılım olduğuna değinen Yılmaz, “Her yıl yapılan yağlı güreşlere halkımızın yoğun bir ilgisi oluyor. Bunun yanında birçok sosyal faaliyete imza atıldı. Şu anda ilçemize bir hastane kazandırmak için gayretli bir çalışma yürütüyorlar. Bekçiler Mahallesi’ne kadar uzanan bir alana hizmet götürüyorlar. Sportif faaliyetlere önemli destek veriyorlar. Bu anlamda özverili bir çalışmalarından dolayı kendilerini kutluyorum” dedi.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, bu nezaket ziyaretinden dolayı CHP Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz’a teşekkürlerini sundu.

About egegazetesi

Check Also

Fethiyespor Transfer Çalışmalarına Başladı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2’nci ligde mücadele edecek olan Fethiyespor Teknik Direktör Mesut Toros ile …