Salı , Eylül 28 2021
Anasayfa / Anasayfa / Türkiye Şampiyonu Fethiye Belediyespor’dan!

Türkiye Şampiyonu Fethiye Belediyespor’dan!

 

Antalya’da yapılan “Türkiye Açık Kickboks Şampiyonasında” Fethiye Belediyespor sporcusu Beyza Çelik 60 kg genç bayanlar full contact branşında 12 kişinin katıldığı müsabakada Türkiye Şampiyonu oldu. Yine Belediyespor’dan Işıl Gülşah Gür ise Türkiye üçüncüsü oldu.

Belediyespor’dan Beyza Çelik Sakarya, Ankara, Diyarbakır ve final maçında da Ankara şehirlerinden katılan rakiplerini yenerek Türkiye Şampiyonluğu’na adını yazdırdı.  Aynı dalda yarışan Belediyespor sporcusu Işıl Gülşah Gür ise Ankara ve İstanbul şehirlerinden katılan kulüp sporcularını yenerek Türkiye üçüncüsü oldu.

Fethiye’ye kupasıyla dönen Belediyespor Kickboks antrenörü Ali Yorgun, sporcuya, ailesine ve kulübe desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve Belediyespor Başkanı Hakan Tufan’a teşekkür etti.

Tramplen’de Türkiye ikinciliği Belediyespor’da…

Türkiye Yüzme Federasyonu Kule Atlama Şampiyonası Ankara’da yapıldı. Belediyespor yüzme takımı sporcusu Bera Kılıç Tramplen küçüklerde Türkiye ikincisi oldu.

About egegazetesi

Check Also

Karaca’dan Anlamlı Ziyaret

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, kanser hastalığına Türkiye’deki GDO’lu (Genetiği Değiştirilmiş Organizma) tohumların yol açtığını …