Cuma , Ağustos 19 2022
Anasayfa / Anasayfa / Tuna’dan Müftü Oktay’a Teşekkür

Tuna’dan Müftü Oktay’a Teşekkür

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 106. yıldönümü nedeniyle şehitlerimizi yad etmek adına Fethiye Müftülüğü ve Türk Kızılayı Fethiye Şubesi el ele vererek vatandaşları kan bağışı kampanyası gerçekleştirdi. Merkez Yeni Camii önünde gerçekleştirilen etkinliğe yoğun bir katılımın olduğu belirtildi.

Türk Kızılayı Fethiye Şube Başkanı Burhanettin Tuna, işbirliğinden dolayı Fethiye Müftüsü Kamil Oktay’a teşekkür etti. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 106. yıldönümü anısına düzenlenen kampanya sonucunda 60 ünite kan bağışı kabul edildiği ifade edildi.

Tüm bağışçılara teşekkürlerini sunan Türk Kızılayı Fethiye Şube Başkanı Burhanettin Tuna, “18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi dolayısıyla, Fethiye Müftülüğü tarafından organize edilen kan bağışı kampanyasına ciddi bir ilgili gösterildi. Bu çalışma kapsamında 60 ünite kan bağışı yapıldı. Organizasyonda emeği geçen Sayın Müftümüz Kamil Oktay’a ve kan bağışında bulunan bağışçılarımıza teşekkür ediyorum. Böyle anlamlı bir gün de Türk Kızılayı’na destek veren Diyanet camiasını kutluyorum. Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Şehitler ölmez, vatan bölünmez” ifadelerini kullandı.

About egegazetesi

Check Also

Göcek Meydanı’nda Müzikli Akşamlar

Müzikli Fethiye Akşamları Göcek Meydanı’nda sanatçılar Aysun Karasaçlı, Adem Kazan, Ali Tunç ve Mustafa Selçukoğlu …