Pazar , Haziran 16 2024

Seydikemer’in Ulaşılabilir Başkanı

Seydikemer’de yaşayan ve dertlerine çözüm arayan vatandaşlar, Belediye Başkanı’nı makamında ziyaret ederek dertlerini anlatıp, çözüme kavuşturmanın huzurunu yaşıyor. Seydikemer de Başkan Yakup Otgöz, her an her yerde ulaşılabilir olmasıyla seviliyor.

Göreve geldiği günden bu yana ilçenin gelişmesi adına verdiği yoğun mesaisinden arta kalan zamanı vatandaşlarına ayırarak onlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Belediye Başkanlığı makamının herkesin makamı olduğunu ifade etti. Seydikemerli hemşerilerinin çözülebilecek dertlerini çözmek için, elinden geleni yaptığını ve yapmaya devam edeceğini de sözlerine ekleyen Seydikemer Belediye Başkanı Otgöz, “Göreve geldiğimiz günden bu yana sadece vatandaş odaklı belediyecilik anlayışıyla çalıştık. Belediyemize gelerek, istek ve taleplerini anlatmak için bizleri ziyaret eden vatandaşlarımıza ve misafirlerimize kapılarımızı sonuna kadar açtık. Onların dertlerini, sorunlarını ve önerilerini dinleyip, imkanlarımız dahilinde talep ve istekleri çözmeye yada hayata geçirmeye gayret ettik. Bizim yaşadığımız bölgenin en güzel yanı, herkesin birbiriyle iç içe olabilmesidir. Sadece bir belediye başkanı olarak değil, yeri geldiğinde bir abi, bir kardeş, bir evlat gibi iç içe yaşayarak, mutluluklarımızı, üzüntülerimizi ve sevinçlerimizi hep birlikte yaşayabiliyoruz. Büyük bir aile olarak, muhtarlarımız, esnafımız ve vatandaşlarımızla yeni olan ilçemizi birlikte modernize ederek, güzel ve gelişmiş bir yer olması için fikir ve düşüncelerimizi paylaşma çabası içerisindeyiz. Yaşam ve İnsan bir bütündür. Bu sebeple ilçemiz için verdiğimiz mesaiden geriye kalan zamanlarımızda vatandaşlarımızla makamımızda sık sık bir araya geliyoruz. İnşallah el birliğiyle Seydikemer’imizi en güzel yerlere taşıyacağız” diye konuştu.

SEYDİKEMERLİ VATANDAŞLAR BU DURUMDAN MEMNUN

Vatandaşlar ise dertlerini ve önerilerini direk Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e gerek makamında gerekse gece gündüz telefonla ulaşarak anlatabilmenin memnuniyetini yaşadıklarını dile getirerek, “Gerek memleketimizle ilgili, gerekse şahsımızla ilgili sorun ve önerilerimizi direk Başkanımıza anlatabilmek çok güzel bir durum. Buna imkanı oluşturan Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Göreve geldiği ilk günden bu yana yoğun mesaisi arasında bizlere her zaman öncelik vererek gerek telefonla, gerek makamında zaman ayırdığı için Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

About egegazetesi

Check Also

TURMEPA Fethiye Kıyı ve Deniz Merkezi Bölgenin Deniz Eğitim Üssü Olmaya Devam Ediyor

DenizTemiz Derneği/ TURMEPA’nın Fethiye’ye 2006 yılında kazandırdığı Kıyı ve Deniz Merkezi, Fethiye Belediyesi iş birliğiyle …