Pazartesi , Temmuz 22 2024

Olağan Genel Kurula Davet

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına tekrar adaylığını açıklayan mevcut başkan Harun Sağır, ilçede esnafları ziyaret ederek 8 Ocak’ta yapılacak Olağan Genel Kurula davet ediyor.

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır, 8 Ocak Pazartesi günü yapılacak seçimler için kollarını sıvadı. Sağır, esnaf odası yönetim kurulu üyeleriyle birlikte hafta sonu esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Seydikemer’deki hemen hemen bütün esnafları ziyaret eden Sağır, esnafların sorunlarını da dinledi.

Ziyaretler ile ilgili yaptığı açıklamada Sağır şunları söyledi: “Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte 2014 yılında kurulan esnaf ve sanatkarlar odamızın seçim takvimini geçtiğimiz günlerde yönetim kurulu kararı ile açıklamıştık. Bu gün hem esnaflarımızı ziyaret edip hem de 8 Ocak’ta yapılacak olan Olağan Genel Kurula esnaflarımızı davet ediyoruz. Seki’den, Karadere’den gelerek bizi bu ziyarette yalnız bırakmayan esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Bizimkisi bir sevda işi. Bu işi sevmesek, arkadaşlarımız bu işe gönül vermese işyerlerini bırakıp bu gün bizlerle birlikte olmazdı. Ben seçim sürecinin iyi geçeceğini düşünüyorum. 3 buçuk yılda çok iyi işler başardık. Oda olarak yapılmayan birçok şeyi gerçekleştirdik. Önümüzdeki günlerde esnaflarımıza 3 buçuk yılda neler yaptığımızı tek tek açıklayacağız. Bizim Odamız yeni ama hiç bir mazeret üretmeden, esnafımızın hiçbir işini aksatmadan bu güne kadar güler yüzlü personelimizle, cefakar vefakar yönetim kurulu arkadaşlarımızla Odamız çok güzel bir noktaya geldi. Yeni yapılanma kolay olmuyor, bizler fedakarlıklarla bu yola çıkmıştık. Ben destek veren herkese teşekkür ediyorum. Esnafa başkanlık yoktur, hizmet etmek vardır. Esnafa kim hizmet ederse o başkan olur” diye konuştu.

About egegazetesi

Check Also

METE VE OTGÖZ, “STATLARI MODERNİZE EDİYORUZ”

AK Parti Muğla Milletvekilleri Kadem Mete ve Yakup Otgöz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın …