Perşembe , Aralık 8 2022

Oda Başkanlarından Otgöz’e Ziyaret

Seydikemer Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Seydikemer Belediye Başkan adayı Yakup Otgöz’ü ilçe seçim bürosunda, ilçedeki bazı sivil toplum kuruluşları başkanları ziyaret ederek başarılar diledi.  Görüş alışverişlerinin de olduğu ziyaret oldukça samimi bir havada gerçekleşti.

Seydikemer Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Seydikemer Belediye Başkan adayı Yakup Otgöz’ü, Seydikemer seçim bürosunda Seydikemer Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş, Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır ve Şoförler Odası Başkanı Mehmet Sadi Çakıroğlu ziyaret etti.

Seydikemer’de 5 yıllık süre içerisinde yapılan hizmetleri anlatan Başkan Yakup Otgöz, “Seydikemer’imizi daha yaşanılabilir, daha güzel bir ilçe yapmak için 5 yıllık süre içerisinde durmadan çalıştık. Burası uzak, Büyükşehir’indir demeden hizmet götürdük. Bizim kapımız, gönlümüz ve yüreğimiz her zaman herkese açık oldu. Bize oy veren vermeyen insan ayrımı yapmadan bütün mahallelerimize hizmet götürdük” diye konuştu.

Oda başkanlarıyla sürekli görüş alışverişinde bulunduklarını söyleyen Otgöz, “Her zaman için değerli başkanlarımız ve yönetimleri ile bir araya geldik. Ziyaretler yaptık. Esnaf danışma meclislerinde bir araya geldik. Bizim ziyaretlerimiz 5 yıl boyunca her zaman devam etti. İyi günde, kötü günde herkesin yanında olabilmek için çaba sarf ettik” dedi.

Seydikemer Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş, Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır ve Şoförler Odası Başkanı Mehmet Sadi Çakıroğlu da  Seydikemer Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Seydikemer Belediye Başkan adayı Yakup Otgöz’e teşekkür ederken, seçim çalışmaları dolayısıyla da kendilerine ve meclis üyesi adaylarına başarılar diledi.

About egegazetesi

Check Also

Luckycrush Evaluation August 2022 Lawrenceburg, In

You can’t block a person on LuckyCrush, however you possibly can hit ‘End Chat’ or …