Cuma , Haziran 9 2023

Milletvekili Adayları Ziyaretlerde Bulundu

AK Parti Muğla Milletvekili adayı Muhittin Kayabaş ve Eylem Tan, Fethiye’deki Odaları, Dernekleri ve bazı sivil toplum kuruluşları yetkililerini ziyaret etti. Milletvekili Adayları ziyaretlerde kendilerini tanı8tarak, projeleri hakkında bilgiler verdi.

24 Haziran’da yapılacak parlamento seçimlerinde AK Parti’den Muğla Milletvekili adayı olan Muhittin Kayabaş ve Eylem Tan, partililerle birlikte Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. FTSO Başkanı Osman Çıralı ile görüşen vekil adayları yaklaşan 24 Haziran seçimleri üzerine sohbet ettiler.

Muğla’ya hizmet etmek için aday olduklarını ifade eden Muhittin Kayabaş, “Dönüp geldiğimizde arkamızda bir eserimiz olmalı. Şunu da biz yaptık demeliyiz.” dedi. Kayabaş, listelerin bölgenin nabzı tutularak yapıldığını ifade etti.

FTSO Başkanı Osman Çıralı, vekil adaylarına ziyaretleri için teşekkür ederek hangi parti olursa olsun Fethiyeli adayların milletvekili listelerinde yer almasından dolayı memnuniyet duyduklarını ifade etti. Fethiye Güç Birliği şirketinin kurulmasında Ali Boğa’nın çok destek olduğunu, Babadağ Teleferik Projesinin gerçekleşmesinde de Nihat Öztürk ve Hasan Özyer’in önemli roller oynadığını söyleyen Çıralı, Ankara’da Fethiye’yi temsil edecek vekillerin olması gerektiğiniz söyledi.

              

AK Parti Muğla Milletvekili adayı Muhittin Kayabaş ve Eylem Tan ve bazı partililer daha sonra Fethiye Deniz Ticaret Odası Başkanı Şaban Arıkan ve bazı yönetim kurulu üyelerini, Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Şaban Taşar’ı Çalış Güzelleştirme Derneği Başkanı Meta Ay ve yönetim kurulu üyelerini, S. S. Fethiye Çalış Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyelerini ziyaret edip, bilgiler aktardılar.

About egegazetesi

Check Also

CANKURTARAN EĞİTİMİNE KATILAN 12 KİŞİ BELGE ALDI

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) tarafından bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilen Bronz (havuz) Cankurtaran Eğitimi …