Pazartesi , Mayıs 20 2024

Karaca, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye’nin mahalle muhtarlarıyla toplantı gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen toplantıda mahallelerde gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgi veren Başkan Karaca, muhtarlara isteklerini sordu.

Fethiye Belediyesi meclis salonunda gerçekleşen toplantıda, Başkan Karaca mahallelerde yapılan ve yapılmakta olan hizmetlerle ilgili bilgiler verdi.  Muhtarları tek tek dinleyen Başkan Karaca, Fethiye’ye yapılan yatırımlarla ilgili bilgiler vererek, muhtarların isteklerini dinledi. İlgili birim müdürlerinin de katıldığı toplantıda, açıklamalarda bulunan Başkan Karaca “Ekiplerimizle birlikte mahallelerimizde çalışmalarımız devam ediyor. Fethiye’mizin her köşesine eşit bir şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Şuan girilmeyen mahallemiz kalmadı. Yalnızca merkez mahallelere değil, tüm mahallelerimize hizmet ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz” dedi.

Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü ise, “Başkanımız Alim Karaca’ya mahallelerimize yapmış olduğu ve yapacağı projelerden dolayı tüm muhtarlarımız adına çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Mahalle muhtarları Başkan Karaca’ya misafirperverliğinden dolayı ve yapılan hizmetlerden dolayı teşekkürlerini sundular.

About egegazetesi

Check Also

“Çok Güzel Bir Proje Yapacağız”

Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında bulunan Değirmenbaşı Konaklamasız Orman Parkı’nın işletme ihalesi gerçekleştirildi ve …