Pazartesi , Mayıs 20 2024

İzmir İçin Anlamlı Destek

Fethiye Belediyesi, ‘dayanışma yaşatır’ sloganıyla İzmir’de meydana gelen 6.6. şiddetindeki deprem sonrası mağdur olan vatandaşlara destek için yardım kampanyası başlatmıştı. Kampanyaya destek vermek isteyen Fethiyeli gençler, sosyal medya üzerinden bir araya gelerek, İzmir’deki vatandaşlar için topladıkları ürünleri Fethiye Belediyesi’ne teslim ettiler.

KARACA’YI ZİYARET ETTİLER
Toplanan çok sayıdaki yeni ürünü, İzmirli vatandaşlar için toplayan gençler, ürünlerin tamamını Fethiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne teslim ettiler. Gençler bu anlamlı çalışmanın ardından Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret ettiler. Karaca’ya ziyarete Çağıl Arıcan, İrem Sude Ulaş, Zeynep İrem Şeyda, Reyhan Kilitci, Ayça İrem Öğütveren, Bulut Çırpan, Ömer Erol katılım sağladı. Samimi ortamda geçen ziyarette misafirlerini makamında ağırlayan Karaca, duyarlılıklarından dolayı Fethiyeli gençlere ve bu organizasyona destek veren herkese teşekkür etti.

İZMİR’E NELER GİDECEK?
İzmir’deki depremzedelere ulaştırmak üzere; kuru gıda, kıyafet, çocuk maması, battaniye, çocuk bezi, kadın pedi, mendil, oyuncak, ısınma ve ilk yardım gereçleri gibi acil ihtiyaç malzemeleri Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi Sergi Salonu’nda toplanmaya devam ediliyor. Covid-19 salgını nedeniyle kullanılmış malzemeler kabul edilmiyor.

About egegazetesi

Check Also

“Çok Güzel Bir Proje Yapacağız”

Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında bulunan Değirmenbaşı Konaklamasız Orman Parkı’nın işletme ihalesi gerçekleştirildi ve …