Pazartesi , Şubat 6 2023

İYİ Parti’den Kaymakama Ziyaret

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Suat Aybek ve yönetim kurulu üyeleri, Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner’i makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz aylarda kurulan ve yeni ilçe yönetiminin oluşmasının ardından ilçe başkanlığına getirilen Suat Aybek, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner’i ziyaret etti. Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, İYİ Parti İlçe Başkanı Suat Aybek ile yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Ziyaret nedeniyle açıklama yapan İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Suat Aybek, “Biz yeni kurulan bir partiyiz. Seçimden sonra ilçemizin mülki amirini ilk defa ziyarete geldik. Kaymakam Beye de görevinde başarılar dilemek istedik” dedi.

Aybek, “Fethiye ilçelerimizin içinde önemli bir yer ve hizmete açık bir yer. İnşallah güzel hizmetler yapılır” ifadelerini de kullandı.

Kaymakam Muzaffer Şahiner de, “Siyasi partiler demokrasinin vazgeçilmez unsurlarındandır. Aynı zamanda sivil toplum örgütüdür. Biz Fethiye’mizde tüm sorunları el birliğiyle, gönül birliğiyle, bütün partilerimizle birlikte çözmemiz, gayret etmemiz gerekiyor” diye konuştu.

About egegazetesi

Check Also

“81 İl 81 Fidan Ormanlar İçin Yürüyorum”

Orman yangınlarına dikkat çekmek için, Manisa’dan ‘81 il 81 Fidan Ormanlar İçin Yürüyorum’ sloganıyla yürüyerek …