Pazar , Haziran 16 2024

İyi Parti’den İftar Yemeği

İYİ  Parti  Fethiye  ilçe teşkilatı tarafından iftar etkinliği düzenlendi. 2. Karagözler mahallesi Kürek tesisleri alanında düzenlenen iftar etkinliğine yoğun katılım oldu. Parti kurmaylarının bir araya geldiği etkinliğe; İYİ Parti Fethiye ve Seydikemer ilçe teşkilatları, İYİ Parti  Muğla il  yönetimi ve Marmaris ilçe yönetimi  ile partililer katıldılar.

Kuranı Kerim ve duaların  okunduğu iftar yemeği etkinliğinde; İYİ Parti Fethiye Gençlik Kolları Başkanı Salih Gürbüz, İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Suat Aybek, İYİ Parti İl Başkanı İncilay Gezgin ve İYİ Parti Muğla milletvekili adayı Koray Hayvacı birer konuşma yaptılar.  İlçe yönetiminden Yunus Önder’in açılış konuşması ve sunumuyla gerçekleşen etkinlikte ilk konuşmayı İYİ Parti Fethiye Gençlik Kolları Başkanı Salih Gürbüz yaptı. “Cumhurbaşkanı Akşener” sloganları ile kürsüye gelen Salih Gürbüz konuşmasında “Çöp  kamyonu  politikasıyla bizi durduramayacaklar. Başaracağız ve seçimleri kazanacağız” dedi. Katılımdan dolayı teşekkür eden İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Suat Aybek’te konuşmasında; İYİ Partiye olan ilginin  her geçen gün arttığına işaret ederek  “Seçim çalışmaları  Ramazan coşkusuyla birlikte hızla geçiyor. Seçime sayılı  günler kaldı. İnşallah çifte bayram yapacağız” dedi.

İftar yemeği etkinliğine katılan İYİ Parti İl Başkanı İncilay Gezgin “İYİ Parti öncelikle kadın hareketidir. Ben sendikacılık yaptığım yıllarda genel başkanımız Meral hanımın çalışmalarını hep yakından takip ettim ve destekledim. Genel başkanım İYİ Partiyi kurdu. 81 milyonu bir çatı altında topladı. Ben de hemen İYİ partiye geçerek çalışmalarına destek vermeye başladım ve il başkanı oldum. Ben İYİ partinin bir neferi  olarak  çalışacağım  ve İyi partiyi iktidara taşıyacağız. Parlamenter rejime ülkeyi tekrar geri getireceğiz. Askeri liselerimizi tekrar açacağız. Bu seçim çok önemli bir seçim” dedi.

İYİ Parti Muğla milletvekili adayı Koray Hayvacı’da konuşmasında “İYİ parti bir demokrasi ve hukuk mücadelesi ile kurulmuş bir partidir. Partimizi bu seviyeye getirene kadar çok büyük mücadeleler yaptık. Çok sıkıntılı ve zor günler yaşadık. İYİ Partinin seçime hazırlamak için çok büyük özveriyle çalıştık. Bu hukuk ve demokrasi yolunda önümüze çok büyük engeller çıkardılar. Hepsini aştık.  Bu yolda bu işten vazgeçenler de oldu. Asla yılmadık. İYİ Partiyi bu güne getirmekten ve sizlerle burada bir arada olmaktan dolayı çok büyük bir gurur duyuyorum.  Ayrıca çok mutluyum; biliyorum ki İYİ parti iktidara gelecek ve Sayın Meral Akşener Cumhurbaşkanı olacak. Buna inanıyoruz ve gece gündüz demeden çalışıyoruz. Ülkemizin geleceği için taşın altına elimizi değil başımızı ve gövdemizi koyduk. Büyük bir cesurlar hareketi başlattık. İYİ Parti bir cesurlar hareketidir” dedi.

About egegazetesi

Check Also

TURMEPA Fethiye Kıyı ve Deniz Merkezi Bölgenin Deniz Eğitim Üssü Olmaya Devam Ediyor

DenizTemiz Derneği/ TURMEPA’nın Fethiye’ye 2006 yılında kazandırdığı Kıyı ve Deniz Merkezi, Fethiye Belediyesi iş birliğiyle …