Perşembe , Haziran 20 2024

İmza Kampanyası Başlattılar

 

 

Fethiye Osmanlı Ocakları İlçe Başkanlığı tarafından, HDP’nin kapatılması için imza kampanyası başlattı.

Fethiye Osmanlı Ocakları İlçe Başkanı Mustafa Ergünce, imza kampanyasının tüm Türkiye’de başladığını söyledi. Türkiye genelinde 100 bin imza toplamayı hedeflediklerini belirten Ergünce, Fethiye’de de 10 bin imza toplanmasını beklediklerini söyledi.

İmza kampanyası hakkında basın açıklaması yapan Fethiye Osmanlı Ocakları İlçe Başkanı Mustafa Ergünce, HDP’nin terör örgütü PKK’ya vermiş olduğu desteklerden dolayı Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin meclisinde PKK yandaşlarının olmasını istemediklerini kaydetti.  Ergünce, “HDP’nin kapatılmasını istiyoruz. Bu gün Türkiye Cumhuriyeti Devleti, hepimizin devleti. Osmanlı Ocakları olarak, biz devletimizin ve Cumhurbaşkanımızın yanındayız, sonuna kadar destekçisiyiz. Her türlü desteği veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Bunun için bu bayrağın altında yaşayan herkes bu devleti korumak ve kollamak zorundadır. Aksi takdirde bu devlete, vatana ihanet eden herkes bizim kırmızı çizgimizdedir. Bize destek veren Fethiye halkına ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına teşekkür ediyorum” dedi.

About egegazetesi

Check Also

TURMEPA Fethiye Kıyı ve Deniz Merkezi Bölgenin Deniz Eğitim Üssü Olmaya Devam Ediyor

DenizTemiz Derneği/ TURMEPA’nın Fethiye’ye 2006 yılında kazandırdığı Kıyı ve Deniz Merkezi, Fethiye Belediyesi iş birliğiyle …