Salı , Mayıs 17 2022
Anasayfa / Anasayfa / Genel Kurul Gerçekleşti

Genel Kurul Gerçekleşti

Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Fethiye Şubesi 4. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Turgut Sevinç tüm üyelerin güven oyunu kazanarak tekrar başkanlığa seçildi. Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Fethiye Şubesinin 4’üncü Olağan Genel Kuruluna katılan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Fethiye’ye en kısa sürede bir Cem Evi kazandıracağız” dedi.

Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Fethiye Şubesi  4. Olağan Genel Kurulu, Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi Salonunda gerçekleştirildi. Genel kurula Fethiye Belediye başkanı Alim Karaca’nın yanı sıra dernek üyeleri katılım sağladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede, divan kurulu seçilerek,  denetleme ve faaliyet raporları okunarak üyeler tarafından onaylandı.

Genel Kurulda açılış konuşmasını gerçekleştiren Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Fethiye Şubesi başkanı Turgut Sevinç “Genel kurulumuza katılım sağlayan üyelerimize, STK temsilcilerine, siyasi parti temsilcilerine ve belediye başkanımız Alim Karaca’ya şahsım ve yönetim kurulu adına çok teşekkür ediyorum. 2 yıl içerisinde pandemi ve mecburi koşullardan dolayı aktif faaliyet gösteremediğimiz için üzgünüz. Bundan sonraki süreçte yeniden canlanıp, pandemi şartlarına uygun olarak faaliyetlerimizi en güzel şekilde gerçekleştireceğiz. Bu faaliyetler içerisinde yardımlaşmayı ön planda tutarak, ihtiyaç sahibi canlarımıza el uzatmayı birinci misyonumuz olarak göreceğiz.  Sadece kendi derneğimize değil tüm derneklerimize sahip çıkacağız. Derneğimizin kapısı herkese açıktır.  Katılımlarınızdan ötürü yönetim kurulu ve şahsım adına şükranlarımı sunuyorum” İfadelerini kullandı.

Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Fethiye Şubesi yeni yönetimine başarılar dileyen Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ise, Fethiye’ye en kısa sürede bir Cem  Evi kazandırılacağı müjdesini vererek, “Fethiye Belediyesi olarak her zaman diğer dernek ve STK’larda olduğu gibi Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Fethiye Şubesi yönetimi ile de birlik içerisinde çalışacaklarını ifade etti.

Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Fethiye Şubesi  4. Olağan Genel Kurulunda, yönetim kuruluna Turgut  Sevinç, Berrin Güven, Cuma Kabak, Engin Duman, Cuma Ali Ateş, Ercan Sevinç, Yağmur Sezen seçilirken denetim kuruluna ise Ali Cumhur Yaka, Hüseyin Satılmış, Hüseyin Kaya seçildi.

About egegazetesi

Check Also

Engelliler mavi tura çıktı

10-16 Mayıs Engelliler Haftası olması dolayısıyla Fethiye Belediyesi ve Deniz Ticaret Odası işbirliğinde engelli vatandaşları …