Pazartesi , Mayıs 20 2024

Genel Başkan Muğla’ya Geliyor

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, Genel Başkan Meral Akşener’in Pazartesi günü Muğla ve bazı ilçelerine yapacağı ziyaret programı hakkında açıklamalarda bulunarak, “Umuyorum ki İnşallah Eylül veya Ekim ayı gibi genel başkanımızı Fethiye’ye getirerek, halkımızla buluşturacağız” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Muğla ve ilçeleri Marmaris ve Milas’ta bir takım ziyaretlerde bulunmak amacıyla 28 Haziran Pazartesi günü Muğla’ya geliyor. Genel Başkan Meral Akşener’in Muğla ve ilçelerinde yapacağı ziyaret hakkında kısa değerlendirmelerde bulunan İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, “İnşallah Eylül veya Ekim ayı gibi genel başkanımız Meral Akşener, Fethiye’ye gelerek, halkımızla buluşacak” ifadelerinde bulundu.

“GENEL BAŞKANIMIZ MUĞLA HALKINI DİNLEYECEK”

Pazartesi günü gün boyu Akşener’in Muğla’da vatandaşlarla kucaklaşacağını belirten Ali Fatih Çoban, “Genel Başkanımız Meral Akşener, 2 yıldır “Millet Bizi Çağırıyor” sloganı ile memleketimizin her köşesini bir fiil ziyaret ederek halkımızla kucaklaşıyor. Bu anlamda Pazartesi günü de Muğla’mızda halkımızla kucaklaşacak. Genel Başkanımız ilk olarak 28 Haziran Pazartesi günü sabah Milas Hava Limanına hava yolu ile gelecek ve orada karşılayacağız. Akabinde de sırası ile Menteşe ilçemizi ve ardından da Marmaris ilçemize gelerek sokakta halkımızla kucaklaşacak. 2 yıldır süre gelen il ve ilçe ziyaretlerindeki esnaflarımızla kucaklaşma çalışmaları pandemi dolayısıyla biraz sekteye uğramıştı. Genel Başkanımız Meral Akşener’in genel merkezden yönetme gibi bir fıtratı kesinlikle yoktur. Pandemi kuralları çerçevesinde bu ziyaretleri gerçekleştiriyor” diye konuştu.

“EYLÜL-EKİM AYI GİBİ FETHİYE’YE GELECEK”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Eylül- Ekim ayı gibi Fethiye’ye de bir ziyaret gerçekleştireceğini açıklayan Çoban, “Gönül isterdi k sayın genel başkanımız Muğla’nın 13 ilçesine de gelerek, o ilçelerde halk ile bir araya gelsin ve özlem gidersin. Genel Başkanımızın Muğla’ya geleceğini duyan partililerimiz bize “Fethiye’ye de gelecek mi” diye soruyorlar. Genel Başkanımızın Fethiye ziyareti Eylül-Ekim ayları gibi olacak. Meral hanım pandemiden dolayı ziyaret noktalarına sabah geliyor ve risk oluşturmamak adına akşam geri dönüyor. Şimdiye kadar da gittiği illerde sadece 3’er ilçe de ziyaretlerini gerçekleştiriyor. Sokakta vatandaşlarımız tarafından gösterilen teveccüh oldukça fazla. İnşallah Eylül ve Ekim ayları gibi Genel Başkanımız Meral Akşener’i Fethiye halkı ile buluşturmayı ümit ediyoruz” dedi.

“HALKIMIZ TUTACAK BİR EL ARIYOR”

Mevcut hükümetin her konuda ülkeyi yönetemediğini savunan Çoban, “Pandemiden dolayı ortaya çıkan Türk ekonomisinin siyasi durumu ve ekonomik durumu ülkemizi ciddi anlamda yıpratmış durumda. İnsanlar güvenilir tutacak bir el arıyor. Bizde vatandaşa dönük, toplumun ciddi anlamdaki sıkıntılarını ifade ederek, halkımızla hep bir arada olmaya çalışıyoruz. İYİ Parti il ve ilçe başkanlıkları mahallelerimizde kapı kapı dolaşarak halka kendini anlatıyorlar”şeklinde konuştu.

MUĞLALILAR DERDİNİ MERAL ABLA’YA ANLATACAK!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Milas, Menteşe ( Muğla merkez) ve Marmaris’te esnaf ziyaretleri yapmak üzere 28 Haziran Pazartesi günü Muğla’da olacak.

İYİ Parti Muğla İl Başkanlığı’ndan verilen bilgiye göre; İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener,  saat: 11.00’de Milas-Bodrum Havalimanı’nda il yöneticileri tarafından karşılanacak, ardından Milas’a geçerek, çeşitli temaslarda bulunacak ve Milaslı esnaflarla dertleşecek.Genel Başkan Akşener Milas programının ardından merkez ilçe Menteşe’ye geçerek,  Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığını ziyaret edecek ve sonrasında yine esnaf ziyaretlerinde bulunacak.   Menteşe ziyaretleri sonrasında Marmaris’e gelecek olan Akşener; Marmaris esnafları ve halk buluşması sonrasında aynı gün Ankara’ya dönecek.

İYİ Parti İlçe Başkanları toplantısı sonrası bilgi veren İYİ Parti Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe yaptığı açıklamada; “Sayın Genel Başkanımızın Muğlalı hemşerilerimizle buluşması il teşkilatı olarak hepimizde büyük bir heyecan yaratmıştır. Parti yöneticilerimizle birlikte ülkemizi karış karış dolaşan; esnafın, çalışanın, emeklinin, çiftçinin yani her alanda üreten vatandaşın derdini dinlemesi, grup toplantılarında, edindiği izlenimleri yüksek sesle dillendirip iktidarı uyarması ülkemizin ve milletimizin geleceği için umut ışığı olmaktadır. Gittiği her yerde ‘Yürüdüğün yolda, inandığın davada yalnız değilsin’ diye haykıran Aziz Milletimiz, Muğla il ve ilçe teşkilatları olarak bizlere de hem büyük bir sorumluluk yüklüyor, hem de çalışmalarımıza ışık tutuyor. Tüm Muğla teşkilatı olarak biz de bu kutlu davada Sayın Genel Başkanımıza yol arkadaşlığı yapmaktan onur ve gurur duyuyoruz. İnanıyoruz ki Muğlalı hemşehrilerimiz 28 Haziran’da Sayın Genel Başkanımızı bağrına basacaktır.” dedi.

About egegazetesi

Check Also

“Çok Güzel Bir Proje Yapacağız”

Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında bulunan Değirmenbaşı Konaklamasız Orman Parkı’nın işletme ihalesi gerçekleştirildi ve …