Pazartesi , Temmuz 22 2024

FETHİYESPOR TEKNİK DİREKTÖR ARAYIŞINA GİRDİ

Fethiyespor yönetimi yeniden teknik direktör arayışına girerken futbol takımı, alt yapı sorumlusu Ali Abbak yönetiminde Fethiye Şehir Stadı’nda antrenman gerçekleştirdi. Dar alanda çift kale maç yapan futbolcuların hırslı ve istekli oldukları gözlendi. Antrenman sonunda açıklamalarda bulunan Başkan Ferizcan, Eser Kardeşler’in takımdan ayrılmak istemesinin ardından Feyyaz Uçar ile görüştüklerini ve prensip anlaşmasına vardıklarını söyledi. Bu antrenmanda takımın başında olması gereken Uçar’ın son dakika kendisini cep telefonundan arayarak gelemeyeceği belirttiği anlatan Ferizcan, “Net olarak sebebini bilmediğimiz bir şekilde Uçar Fethiye’ye gelmedi. Biz bu durumu saygıyla karşılıyoruz. Fethiyespor herkesin üzerindedir. Kulübümüzle çalışmak isteyen birçok teknik direktör sırada beklemektedir. Şuana kadar netleşen bir isim yok. Ancak 16 Eylül’de Gümüşhanespor ile oynayacağımız karşılaşmada yeni teknik direktörümüz takımın başında olacaktır.” dedi.

Gümüşhanespor karşısında, 3 maç ceza alan Burak Keskin dışında eksik ya da cezalı oyuncu bulunmadığını aktaran Ferizcan şöyle devam etti;

“Gümüşhane büyük bir yatırımla iyi bir takım kurdu. 2 maçta 6 puan topladı. Bizimde 4 puanımız var. Bizimde iyi bir takımımız var. Zirve mücadelesi olacak bu maçta taraftarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Onların itici gücüyle karşılaşmadan 3 puanla ayrılmak istiyoruz.”

 

About egegazetesi

Check Also

METE VE OTGÖZ, “STATLARI MODERNİZE EDİYORUZ”

AK Parti Muğla Milletvekilleri Kadem Mete ve Yakup Otgöz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın …