Cumartesi , Ekim 31 2020
Anasayfa / Anasayfa / Fethiye Fenerbahçe 25. Yaşında…

Fethiye Fenerbahçe 25. Yaşında…

Fethiye Fenerbahçeliler Derneği, kuruluşunun 25. yıldönümünü, korona virüsü salgını nedeniyle sade bir törenle kutladı. Pasta kesen dernek yöneticileri, Fenerbahçe’nin bu yıl şampiyon olması dileğinde bulundular.

Fethiye Çalışta bulunan Dost Hotel’de gerçekleşen kutlama törenine Fethiye Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Cihan Ünal, yönetim kurulu üyeleri ve Fethiye Genç Fenerbahçeliler Başkanı Yunus Türk katılım sağladılar.  25. yıl önce kurulan dernekte şu zamana kadar emeği geçen başkan ve yöneticilere teşekkür eden Dernek Başkanı Cihan Ünal, “Fenerbahçe’nin bu yıl şampiyonluğa ulaşacağını dile getirdi.

Fethiye Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Cihan Ünal yaptığı açıklamada, “Derneğimizin kuruluşunun üzerinden 25 yıl çıktı. Şu zamana kadar emeği geçen başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Bu yıl pandemi süreci olması nedeniyle sade bir tören gerçekleştirdik. Her ne kadar tribünlerde olamasak da Fenerbahçe’nin yanında olmaya devam edeceğiz. Biz çok büyük bir aileyiz. Fenerbahçe Derneği ve üyeleri olarak pandemi süreci bittiğinde çok geniş katılımlı bir organizasyon yapmayı hedefliyoruz.  Fethiye’de spor camiası adına ilk kurulan dernek Fenerbahçe derneğidir. Evet bir çok zorluklar çekilmiş ve bu günlere gelmiş bir dernektir. Bundan sonraki amacımız daha fazla üye yapmak. Üyelerimiz ile daha sık araya gelmektir. Şimdi sınırlar içerisinde duruyoruz, ama siz değerli üyelerimizin sağlığı içindir. Bu Kovit 19 virüsü geçtikten sonra daha büyük kucaklaşmak en büyük arzumuzdur. Birde sahalara girmesek te takımızın her daim yanındayız. En büyük temennimiz takımımızın bu yıl şampiyon olması” dedi.

About egegazetesi

Check Also

Çevreci Bisikletler Ödül Getirdi

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen “Belediyeler İçin Sıfır Atık Fikir ve Proje Uygulama Yarışması” kapsamında …