Salı , Haziran 22 2021
Anasayfa / Anasayfa / Ege Bölgesi Oda Borsa Başkanları Toplandı

Ege Bölgesi Oda Borsa Başkanları Toplandı

TOBB Ege Bölge Toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında, TOBB İkiz Kuleler’de yapıldı. Toplantıya katılan bölge oda/borsa başkanlarına, TOBB’un çalışmaları ve Türkiye ekonomisine ilişkin sunumlar yapıldı.​

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOBB Yönetim Kurulu, Oda/Borsa seçimlerinin ardından yeni dönemde görev alan Yönetim Kurulu Başkanları ile bölgesel toplantılarda bir araya gelmeye başladı. 13 Ağustos Pazartesi günü yapılan Ege Bölgesi Toplantısına Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı da katıldı. TOBB İkiz Kuleler’de yapılan toplantıya katılan bölge oda/borsa başkanlarına, TOBB’un çalışmaları ve Türkiye ekonomisine ilişkin sunumlar yapıldı.

Toplantıya ilişkin değerlendirmelerini paylaşan FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, toplantının verimli geçtiğini söyledi. Son günlerde yaşanan döviz kurundaki artışın toplantıda geniş yer bulan konulardan biri olduğunu belirten Osman Çıralı, Ege Bölgesinin turistik bir bölge olması sebebiyle turizmin de ele alınan konular arasında yer aldığını kaydetti.

About egegazetesi

Check Also

PAZARYERİ UZAY ÇATI KAFES SİSTEMİNİ ÖRTEN TRAPEZ SACLARIN DEĞİŞTİRİLMESİ İŞİ YAPTIRILACAKTIR

Menteşe Belediyesi Pazaryeri Uzay Çatı Kafes Sistemini Örten Trapez Saçların Değiştirilmesi İşi yapım işi 4734 …