Pazartesi , Aralık 5 2022

Civcili Ahmet Ağa Meydanı’nda değişim!

Fethiye’nin Foça Mahallesi’nde bulunan, Civcili Ahmet Ağa Meydanı değişiyor. Fethiye Belediyesi tarafından, Civcili Ahmet Ağa Meydanı etrafında, Foça ve Akarca Mahallelerinde yer alan ara sokaklarda ise parke çalışması yapılıyor.

Yaya kaldırımı, bordür ve parke yenileme ve çevre düzenlemesiyle Foça ve Akarca’da yapımı devam eden parke yollar, bambaşka bir görünüme kavuşacak. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın talimatıyla yapımına başlanan çalışmalar kapsamında, birçok bölgede hizmetler hızla sürerken, aynı zamanda Civcili Ahmet Ağa Meydanı’nda da çalışmalar devam ediyor. Meydanın etrafına beton yolların yapımı sürerken, aynı zamanda meydan içinde de çalışmalar yapılacağı öğrenildi.

“Yoğun mesai içindeyiz”
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye’nin 41 Mahallesi’nin taleplerini karşılamak için yoğun uğraş verdiklerini belirterek, “Akarca ve Foça Mahallemizi birleştiren birçok sokakta üst yapı çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda parke yollarımızı yaparken, ilerleyen günlerde peyzaj düzenlemesini de yaparak, halkımızın hizmetine sunacağız. Kademeli olarak yollarımız yapılıyor. Ayrıca Civcili Ahmet Ağa Meydanı’nda ise, ekiplerimiz yoğun mesai içerisinde. Burada halkımızın taleplerini yerine getiriyoruz” dedi.

About egegazetesi

Check Also

San Francisco’s Jones Bar-Restaurant Distinguishes it self as a Go-To Date place for Trendy Couples

The small Version: the present day Jones unwrapped as bar and cafe this year, and possesses already …